Šeštadienį paplūdimyje karaliaus futbolas

Šeštadienį paplūdimyje karaliaus futbolas

Jau šį šeštadienį nuo 10 val. neįgaliųjų paplūdimio teritorijoje vyks jau septintasis vien tik entuziastų dėka gyvuojantis paplūdimio futbolo turnyras, kuriame kovojama dėl "Švyturio" taurės.

Planuojama, kad dėl pagrindinio prizo susikaus 12-14 komandų, kurios bus suskirstytos į du pogrupius, po dvi geriausias grupių ekipas pateks į kitą etapą.

Kaip ir kasmet, organizatoriai žada gaivių staigmenų ne tik dalyviams, bet ir juos atlydėjusiems šeimos nariams ir draugams.

Nugalėtojų titulą šiemet gins iš klaipėdiečių futbolininkų suburta "DFDS Seaways" ekipa.

Per 7 metus nugalėtojai keitėsi ne kartą - be turnyro senbuvių, kasmet prie gausaus dalyvių būrio jungiasi ir iššūkį meta debiutantai, komandos atvyksta iš visos Lietuvos. Šios varžybos per trumpą laiką išpopuliarėjo taip, kad dalyvių skaičiumi net lenkia Lietuvos futbolo federacijos organizuojamą šalies čempionatą.

"Deja, siekiant kuo sklandesnio varžybų organizavimo, ne pirmus metus tenka riboti dalyvaujančiųjų skaičių, į tvarkaraštį įtraukiame tik tuos, kurie užsiregistravo pirmieji. Galbūt ateityje, išsiplėtus organizacijai, galėsime priimti visus norinčiuosius", - sakė turnyro sumanytojas ir organizatorius Nerijus Genupskis.

Šis turnyras unikalus tuo, kad jį organizuoja nedidelė vietos futbolo entuziastų grupelė bei jų rėmėjai. Debiutiniame turnyre 2011 metais dalyvavo 4 komandos, o jeigu šiandien reikėtų suskaičiuoti visus, nuo to laiko bent minutėlę varžybose žaidusius dalyvius, skaičius tikriausiai jau būtų keturženklis.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder