S.Maslobojevas geriausių pasaulio kikboksininkų reitinge pasiekė karjeros rekordą
S.Maslobojevas geriausių pasaulio kikboksininkų reitinge pasiekė karjeros rekordą

 „Combat Press“ puslapis tęsia savo tradiciją ir toliau kas mėnesį pristato pasaulinį kikboksininkų reitingą, į kurį įtraukia visų stipriausių organizacijų kovotojus.

Vienintelis į reitingą patenkantis lietuvis Sergejus Maslobojevas pussunkio svorio kategorijoje kovo mėnesį iš 6-os vietos pakilo į 5-ą. Tai – aukščiausia pozicija per lietuvio karjerą. S.Maslobojevas praėjusią savaitę „Glory 75“ turnyre greičiau nei per 2 minutes techniniu nokautu nugalėjo olandą Roelį Mannaartą. Ši pergalė jam leido reitinge aplenkti pernai dėl „Glory“ čempiono diržo kovojusį Donegį Abeną iš Surinamo.

Reitinge tebepirmauja 28-erių metų rusas Artiomas Vachitovas. Jis yra dabartinis „Glory“ organizacijos pussunkio svorio kategorijos pasaulio čempionas. Būtent ši organizacija kikbokso pasaulyje vertinama kaip pati stipriausia. Antras reitinge yra 36-erių metų ukrainietis Pavelas Žuravliovas, neseniai turėjęs laikinąjį „Glory“ pasaulio čempiono diržą, o trečias liko 28-erių metų olandas Luisas Tavaresas.

Lietuvį dar lenkia „Glory“ vidutinio svorio kategorijos čempionas 32-ejų metų brazilas Alexas Pereira, pernai tapęs ir laikinuoju pussunkio svorio kategorijos čempionu. Įdomu tai, kad S.Maslobojevas dar 2013 m. WAKO pasaulio čempionato finale pagal mėgėjų taisykles yra nugalėjęs A.Pereirą. Beje, brazilas kikbokso ringe du kartus yra pamokęs patį Israelį Adesanyą, kuris dabar karaliauja UFC vidutinio svorio kategorijoje.

Geriausių pasaulio kikboksininkų dešimtukas pussunkio svorio kategorijoje:

1. Artiomas Vachitovas

2. Pavelas Žuravliovas

3. Luisas Tavaresas

4. Alexas Pereira

5. Sergejus Maslobojevas

6. Donegi Abena

7. Stephane‘as Susperregui

8. Felipe Michelleti

9. Arielis Machado

10. Zinedine‘as Hameuras-Lainas

„Glory“ pussunkio svorio kategorijos reitingo dar neatnaujino. Prieš pastarąją kovą S.Maslobojevas jame rikiavosi 10-as.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder