"Šodaniečiai" stipriausi Lietuvos vaikų čempionate

Savaitgalyje įvykusiame Lietuvos vaikų karatė kiokušin čempionate puikiai varžėsi karatė mokyklos „Shodan“ auklėtiniai, kurie iškovojo net 43 medalius -7 aukso, 15 sidabro ir 21 bronzos medalių.

Neoficialioje komandinėje įskaitoje aštuntus metus iš eilės „Shodan“ mokykla iškovojo pirmąją vietą, antroje vietoje liko Vilniaus „IPPON“ komanda, o trečioje vietoje Kauno „Kumštis“ kovotojai.

Čempionais savo amžiaus grupėse tapo: Dominykas Riauba, Gintarė Šarkauskaitė, Evaldas Pocius, Tomas Konovalov, Titas Jankūnas, Nedas Baltikauskas, Dovydas Jedenkus.

Vicečempionų vardus iškovojo: Sergej Danilov, Marija Sekunda, Aras Kazakevičius, Viktorija Gulianova, Nedas Gvezdauskas, Greta Intaitė, Armandas Ros, Mantas Kontvainis, Germanas Gabalis, Gustas Petrošius, Ainaras Butkus, Saimonas Pinikas, Osvaldas Špiliauskas, Edas Stonkus.

Bronzos medaliais pasipuošė: Aronas Valašinas, Vaiva Šalkauskytė, Viktorija Ilginytė, Lukas Dėjus, Nedas Morozovas, Edgaras Benetis, Paulina Adomaitytė, Mindaugas Plokštys, Titas Žilevičius, Jokūbas Baltūsis, Kristupas Klumbys, Paulius Žymančius, Danielius Sudeikis, Benas Bružas, Donatas Šambaris, Donatas Skripkauskas, Henrikas Raibužis, Arnoldas Žvinklys, Simas Petrošius, Juozas Cėpla

Šiose varžybose dalyvavo daugiau nei 400 dalyvių, o Shodan komandos trenerių kolektyvas itin džiaugiasi savo auklėtinių pasiekimais, kadangi pavyksta išsaugoti lyderių pozicijas nepaisant to, kad konkurencija kasmet vis didėja.