Sporto aikštelių bazei - du galimi koncesininkai

Sporto aikštelių bazei - du galimi koncesininkai

Penktadienis buvo paskutinė diena pateikti pasiūlymus naujam Klaipėdos sporto ir laisvalaikio kompleksui statyti, valdyti ir naudoti pagal koncesijos sutartį.

Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Turto skyriaus vedėjas Edvardas Simokaitis informavo, kad buvo gauti 2 pasiūlymai sporto aikštelių bazės (SAB) projektavimui, statybai ir valdymui.

Viešas konkursas buvo skelbtas jau antrą kartą. Pirmąkart praėjusiais metais buvo gautas tik vienas pasiūlymas ir buvo priimtas sprendimas kartoti konkursą tikintis sulaukti daugiau pasiūlymų.

Dabar bus vertinama, ar konkurso dalyviai atitinka kvalifikacinius reikalavimus.

"Jeigu viskas bus tvarkoje, kviesime dalyvius pateikti galutinius įpareigojančius pasiūlymus su kainomis, su viskuo. Tada vėl bus vertinimai, derybos galutinės su geriausią pasiūlymą pateikusiu dalyviu, bus teikiamas Tarybai sprendimas dėl sutarties pasirašymo ir tada lauks sutarties pasirašymas", - sakė E. Simokaitis.

Pasak jo, sunku numatyti, kiek laiko gali trukti visos procedūros - tai gali išsitęsti ir iki pusmečio.

"Aišku, mes norime kuo greičiau padaryti viską, kad galėtume pasirašyti sutartį su dalyviu ir jis galėtų pradėti vykdyti darbus pagal sutartį. Visi laukia šio objekto ir mes nesame linkę delsti", - patikino Turto skyriaus vedėjas E. Simokaitis.

Didžiulį sporto kompleksą, kuris turėtų iškilti neveikiančios antrosios Klaipėdos vandenvietės Ryšininkų gatvės teritorijoje, pagal koncesijos sutartį Klaipėdos savivaldybė ketina perleisti privačiam partneriui, su kuriuo sutartis būtų pasirašoma 25 metams.

Šio sporto komplekso statyboms Klaipėdos taryba pritarė 2018 metų rudenį.

SAB planuojamos dvi ledo ritulio, dailiojo čiuožimo ir greitojo čiuožimo aikštės, bus ir penkios universalios aikštės, kuriose treniruotes ir varžybas galės rengti rankinio, krepšinio, salės futbolo, tinklinio, teniso ir badmintono atstovai. Taip pat projekte numatytos ir skvošo bei akmenslydžio sportui pritaikytos aikštės.

"Tai rimtas žingsnis. Šio objekto laukia ne tik ledo ritulininkai, bet ir dar daugybė sporto šakų. Pritarimą šiam projektui viešai išreiškė 7 ar 8 nacionalinės įvairių sporto šakų federacijos, taip pat ir Klaipėdos "Neptūno" klubas. Čia galimybes mato daug sporto šakų atstovų: nuo profesionalų "Dragūno" rankininkų iki mėgėjų badmintoninkų ar tenisininkų. Visa sporto bendruomenė laukia", - penktadienį sakė projekto įgyvendinimą stebintis asociacijos "Hockey Lietuva" atstovas Vaclovas Gedvilas.

Pasak jo, gera žinia, kad konkurse dalyvavo jau du kandidatai, tačiau reikia pagalvoti ir apie kitas su šiuo projektu susijusias problemas. V. Gedvilo žiniomis, sklypas, kuriame ketinama statyti SAB, neturi parengto detaliojo plano, o kad būtų galima jį parengti ir patvirtinti, reikia, jog būtų patvirtintas Klaipėdos miesto bendrasis planas. Taigi, dar laukia nemažai darbo.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder