Sporto bendruomenės renka geriausius sportininkus

Geriausiu 2011 metų Afrikos futbolininku išrinktas Dramblio Kaulo Kranto rinktinės ir "Manchester City" (Anglija) saugas Yaya Toure.

Afrikos futbolo konfederacijos surengtuose rinkimuose antras liko Marselio "Olympique" (Prancūzija) puolėjas Andre Ayew iš Ganos, o trečias - "FC Barcelona" (Ispanija) saugas Seydou Keita iš Malio.

Geriausiais 2011 metų Lotynų Amerikos sportininkais išrinkti pasaulio lengvosios atletikos čempionato bronzos medalio laimėtoja Kolumbijos trišuolininkė Katerina Ibargen (Catherine Ibarguen) ir Argentinos futbolininkas Lionelis Mesis (Lionel Messi) iš Ispanijos klubo "FC Barcelona".

Laureatus išrinko svarbiausių Lotynų Amerikos ir Karibų žiniasklaidos priemonių atstovai.

Geriausia komanda išrinkta Pietų Amerikos čempionė Urugvajaus futbolo rinktinė.

K. Ibargen, kuri šiemet net šešis kartus pagerino Pietų Amerikos trišuolio rekordą, rinkimuose aplenkė Brazilijos šuolininkę su kartimi Fabianą Murer ir Kubos disko metikę Jarelis Barijos (Yarelis Barrios).

Geriausiu Argentinos sportininku išrinktas L. Mesis aplenkė Jamaikos sprinterį Juseiną Boltą (Usain Bolt) ir Urugvajaus futbolininkas Luisas Suaresas (Luis Suarez).

Geriausiais 2011 metų Latvijos sportininkais išrinkti skeletonininkas Martinas Dukuras ir lengvaatletė Ineta Radeviča. Šie atletai laureatais tapo antrus metus iš eilės.

27 metų M. Dukuras šiemet tapo pasaulio ir Europos čempionu bei iškovojo pasaulio taurę.

30-metė šuolininkė į tolį I. Radeviča šiemet pasaulio čempionate iškovojo bronzos medalį.

Geriausios komandos titulas atiteko Rygos "Dinamo" ledo ritulio ekipai.

2011 metų Didžiosios Britanijos sporto asmenybe išrinktas dviratininkas Markas Kavendišas (Mark Cavendish).

26 metų atletas šiemet laimėjo penkis "Tour de France" lenktynių etapus bei tapo pasaulio čempionu.

M. Kavendišas Didžiosios Britanijos visuomeninio transliuotojo BBC surengtuose rinkimuose gavo 49 proc. balsų.

Antrąją vietą užėmė golfo žaidėjas Darenas Klarkas (Darren Clarke, 12 proc.), o trečiąją - Somalyje gimęs pasaulio 5000 m bėgimo čempionas Mo Fara (Mo Farah, 10 proc.).

Užsienio sporto asmenybe britų internautai išrinko Serbijos tenisininką Novaką Džokovičių. Antras liko Argentinos futbolininkas Lionelis Mesis (Lionel Messi), o trečias - Vokietijos autolenktynininkas vokietis Sebastianas Fetelis (Sebastian Vettel).

Geriausiu 2011 metų Juodkalnijos futbolininku išrinktas Turino "Juventus" (Italija) žaidėjas Mirkas Vučiničius (Mirko Vučinič). 28 metų sportininkas laureatu tapo penktą kartą per pastaruosius šešerius metus.

Antrąją vietą užėmė "Fiorentina" (Italija) žaidėjas Stevanas Jovetičius, o trečiąją - Stefanas Savičius iš "Machester City" (Anglija) klubo.