Traumą patyręs Leonelis Messi veikiausiai praleis sekantį ketvirtfinalio mačą

„Barcelona“ klubas patvirtino, jog vakarykštėse rungtynėse traumą patyrė Lionelis Messi veikiausiai praleis artimiausias UEFA Čempionų lygos rungtynes.

Paryžiuje įvyko pirmosios ketvirtfinalio rungtynės, kuriose katalonai su PSG ekipa išsiskyrė taikiai rezultatu 2-2. Pirmajame kėlinyje įvartį pelnęs argentinietis po pertraukos į aikštelę nebegrįžo.

Šiandien L. Messi atliko tyrimus, po kurių paaiškėjo, jog futbolininkas susižeidė dešinės kojos šlaunies raumenį ir „Barcelona“ klubui tikrai negalės padėti artėjančiose savaitgalio rungtynėse su „Mallorca“ bei veikiausiai kitą trečiadienį vykstančioje dvikovoje su PSG.

Taip pat Tito Vilanovą pasiekė dar viena liūdna žinia – saugo ir gynėjo pozicijoje galintis žaisti Javieras Mascherano iš rikiuotės iškrito mažiausiai šešioms savaitėms.

Verta paminėti, jog Ispanijos vicečempionams kol kas negali padėti traumą besigydantis komandos kapitonas Carlesas Puyolis, tad trenerių laukia tikras galvosūkis.