Vakarų taurė - "Okinavai"

Klaipėdoje vykusiose 9-osiose Vakarų Lietuvos karatė kiokušin taurės varžybose, kuriose dalyvavo beveik 200 sportininkų iš Tauragės, Šiaulių, Mažeikių, Klaipėdos ir Kauno, dominavo šeimininkai - "Okinavos" karatistai.

Po kata (technikos demonstravimas) ir kumitė (kova su priešininku) rungčių, susumavus bendrus įskaitinius taškus, paaiškėjo, kad tarp 9 klubų (iš viso Lietuvoje yra 42 karatrė kiokušin klubai) šiose varžybose 1 vietą iškovojo renginio organizatoriai "Okinavos" atstovai.

Klaipėdiečių sąskaitoje - 116 taškų.

Antrąją vietą iškovojo kito uostamiesčio klubo "Galaktika A" karatistai (43 taškai), treti liko Šiaulių klubo "Tori" (34 taškai) atstovai.

Dar vienas Klaipėdos klubas "Tensho" bendroje įskaitoje iškovojo 6 vietą.

Nuolat šalies ir tarptautinėse varžybose lyderiaujantis Klaipėdos sporto klubas "Shodan" Vakarų Lietuvos karatė kiokušin taurės varžybose nedalyvavo.

Renginio organizatoriai džiaugėsi, jog Vakarų Lietuvos karatė kiokušin taurės varžybos tampa gražia bei šilta švente tiek dalyviams, tiek žiūrovams.