Vėl kviečia paplūdimio futbolas

Vėl kviečia paplūdimio futbolas

Paplūdimio futbolo turnyras, kuriame kovojama dėl "Švyturio" taurės, jau 6-ąjį kartą į pajūrį kviečia futbolo mėgėjus, jų draugus ir šeimas pasivaržyti dėl prizų ir kartu gerai praleisti dieną.

Šiemet turnyras vyks liepos 23-iąją, vieta ir laikas nesikeičia - Klaipėdos neįgaliųjų paplūdimys, varžybų pradžia - nuo 10 val. Minėtame paplūdimio ruože rungtynėms bus įrengtos dvi aikštelės, jose į kovą stos 14 komandų.

Taisyklės taip pat išlieka tos pačios: bus žaidžiama du kėlinius po 7 minutes, iš dviejų grupių į kitą etapą pateks po keturias komandas.

Atkrintamosiose varžybose pagrindiniam laikui pasibaigus lygiosiomis nugalėtojas paaiškės baudinių serijoje. Taurėmis bei vertingais rėmėjų prizais bus apdovanoti ne tik nugalėtojai, bet ir prizines vietas iškovojusios ekipos. Prizai bus įteikti geriausiems žaidėjams.

Turnyro dieną dalyviai bus vaišinami gaiviaisiais gėrimais, ledais, užkandžiais. Futbolininkai raginami į paplūdimį pasikviesti savo draugus bei šeimos narius, kuriems tai bus puiki proga ne tik stebėti paplūdimio futbolo varžybas, bet ir susipažinti su iš visos Lietuvos atvykusiais bendraminčiais. Per ankstesnius penkerius turnyrus jau spėjo susiformuoti tikra šio turnyro bendruomenė, prie kurios kasmet prisijungia vis daugiau žmonių.

Gera nuotaika - garantuota.

Tiesa, komandoms reikėtų nedelsti ir registruotis, nes vietų skaičius ribotas. Daugiau informacijos - tel. +370 606 93 622, el. paštu: pliazoturnyra[email protected], "Facebook": Paplūdimio futbolo turnyras Klaipėdoje.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder