Žalgiriečiai "perplaukė" "Nevėžį" ir pakilo

Futbolas

Penktadienį Lietuvos nacionalinės futbolo klubų asociacijos (NFKA) A lygos čempionate buvo sužaistos dar dvejos XXV turo rungtynės.

Ketvirtą pergalę iš eilės pirmenybėse iškovojo Vilniaus "Žalgirio" futbolininkai. Jie Kaune rezultatu 4:1 (0:1) nugalėjo vieną iš autsaiderių Kėdainių "Nevėžį".


Kėdainiečiai po 35 min. R. Slepakovo pelnyto įvarčio pirmavo 1:0, tačiau po pertraukos nesugebėjo atsilaikyti prieš galingai pastaruoju metu rungtyniaujančius žalgiriečius.


Vilniečių komandoje dukart pasižymėjo T. Labukas (55 ir 80 min.), po kartą - J. Bursukas (66 min.) bei E. Poderis (89 min.).


Po šios pergalės "Žalgiris", rungtynes Kaune baigęs be pašalinto iš aikštės A. Ostapo (77 min.), pakilo turnyrinėje lentelėje į trečią vietą.


Kitose penktadienio rungtynėse Panevėžio "Ekranas" Šilutėje 1:0 (1:0) palaužė absoliučią autsaiderę "Šilutę". Pergalingą įvartį panevėžiečiams pelnė R. Michalčiukas (24 min.).


Paskutinės dvejos XXV turo rungtynės bus žaidžiamos šiandien: Vilniuje susitiks "Vėtra" ir Marijampolės "Sūduva", o "Vilnius" namie priims čempionato lyderį "Kauną".


XXVI turo susitikimai vyks rugsėjo 10 dieną. Tądien Klaipėdos "Atlantas" rungtyniaus namie su "Šilute".


Algirdas AURUŠKEVIČIUS

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Sidebar placeholder