Arūnas Valinskas jubiliejiniame Žvagulių koncerte: "Dainuoju geriau už Ingą Valinskienę!"

Arūnas Valinskas jubiliejiniame Žvagulių koncerte: "Dainuoju geriau už Ingą Valinskienę!"

Tikri vyrai dėl savo moterų, šeimos ir gerų draugų gali padaryti viską. O jei tai net ne geras draugas, o į ypatingųjų Arūno Valinsko gyvenimo asmenų sąrašą įtrauktas Žilvinas Žvagulis, galima leistis net į pačias didžiausias avantiūras. Viena tokių progų buvo Irenos Starošaitės ir Žilvino Žvagulio bendro dueto jubiliejinis koncertas „20 metų scenoje“, kurį LNK žiūrovai pamatys antradienį 19.30 val.

Šventėje, kurią stebėjo perpildyta Palangos vasaros estrada, dainavo ne tik jos kaltininkai – Žvaguliai, bet ir gausus būrys populiariosios muzikos žvaigždžių: Rytis Cicinas, Edmundas Kučinskas, Inga Valinskienė, Laura Remeikienė, Marius Jampolskis, Kęstutis Jablonskis, Eglė Jakštytė, grupė „Džentelmenai“ ir daugelis kitų.

Ž. Žvagulis bičiuliui A. Valinskui patikėjo jubiliejaus vedėjo pareigas ir dar paprašė... padainuoti!

„Dainuoju geriau už I. Valinskienę. Gaila tik, kad esu vienintelis, kuris taip galvoja“, − šypsosi šou verslo ryklys.

Ar iš tiesų A. Valinskas savo balsu pranoksta žmoną, galės įvertinti LNK televizijos žiūrovai. Muzikiniame projekte „Lietuvos balsas“ drauge su Inga mokytojaujantis Arūnas dainavimo patirties turi – pradėjo mokyklos chore, vėliau universitete dainavo su šou grupe „Dviratis“, su Ž. Žvaguliu yra įrašęs legendomis tapusius hitus „Alaus danguje nėra“ ir „Kai žmonos išvažiuoja“, kartais uždainuoja ir su I. Valinskiene. Beje, jis yra daugiau nei 300 dainų tekstų autorius.

„Neišvengiamai ketverius metus giedojau ir mūsų šalies himną Seime“, − kaip visada geros nuotaikos nepraranda Arūnas.

Sidebar placeholder