Liveta Kazlauskienė: "Dainuoti pradėjau gelbėdama vyrą"

Liveta Kazlauskienė: "Dainuoti pradėjau gelbėdama vyrą"

Šv. Velykų proga BTV laidoje „Sekmadienio rytas“ svečiuosis lietuvių estrados dainininkė, politikė Liveta Kazlauskienė. Ji ne tik pademonstruos savo mamos gaminamo velykinio „Zrazo“ receptą, bet ir atskleis pikantiškų savo gyvenimo detalių.

"Ką jūsų gyvenime reiškia elektrifikacija?" - susidomėjusi teirausis laidos vedėja Asta Stašaitytė – Masalskienė savo viešnios. „Ji mano gyvenime atsirado dėl to, kad tėtis anksti paliko šeimą, o mama neturėjo pinigų išleisti į kitus mokslus. Aš labai norėjau būti balerina, norėjau tapyti, norėjau dainuoti, bet ką darysi... Tada stojau ten, kur mamytė pasakė“, - savo prisiminimais dalinsis žinoma estrados atlikėja, kuri Tauragėje baigė žemės ūkio elektrifikacijos specialybę.

Kas L. Kazlauskienę atvedė į sceną? Begalinis noras dainuoti, vaikystės svajos? Ne. Kaip pati dainininkė pasakos, viskas iš reikalo: „Aš visai negalvojau, kad galiu dainuoti. Tiesiog gelbėjau savo vyrą. Jo kolektyvas iširo, reikėjo kažką daryti.“

Apie šeimynines krizes, dukros Ingridos Kazlauskaitės lepinimą ir kanibalizmą JAV –  sekmadienį 10.00 per BTV - „Sekmadienio ryte“.

 

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder