Šv. Kūčių vakarą TV3 eteryje – Manto Jankavičiaus ir Agnės Ditkovskytės bučinys

Šv. Kūčių vakarą TV3 eteryje – Manto Jankavičiaus ir Agnės Ditkovskytės bučinys

Vos prieš metus Lietuvos kino pasaulį sudrebino režisieriaus Donato Ulvydo filmo „Tadas Blinda. Pradžia“ nacionalinė premjera. Juosta ryškiausiomis žvaigždėmis šalyje pavertė visą kūrėjų ir aktorių komandą, o į kino teatrus plūste plūdo žiūrovai, tad filmas pasiekė populiarumo rekordus. Apkeliavęs beveik visą pasaulį – Indiją, Kiniją, Norvegiją, Daniją, Švediją, Baltarusiją, Rusiją, Ukrainą, Didžiąją Britaniją, JAV, Kanadą, Latviją, Estiją, „svieto lygintojas“ Šv. Kūčių proga atkeliauja į televizijos eterį! Jau gruodžio 24-ąją, pirmadienį, 19.20 val. TV3 pristato išskirtinę istorinės nuotykių dramos „Tadas Blinda. Pradžia“ premjerą.

Šv. Kūčių vakarą, iš karto po šventinio animacinio filmuko „Kalėdinis Madagaskaras“ (Merry Madagascar), TV3 pasakos intriguojančią istoriją apie paprastą kaimo vaikį Tadą (akt. Mantas Jankavičius), kurio nerūpestingą gyvenimą aukštyn kojomis apverčia dvaro apylinkes sukrėtusios politinės intrigos ir jų sukelti neramumai. Pilnametystės vos sulaukusiam vaikinui teks atsisveikinti su vaikystės svajonėmis ir prisiimti atsakomybę ne tik už savo veiksmus, bet ir už mylimų žmonių gyvybes. Dėl ko verta gyventi, o dėl ko – mirti? Legenda apie „svieto lygintoją“ Tadą Blindą gimsta 19.20 val.

Kine save atradęs dainininkas M. Jankavičius, gražuolė, tiek Lietuvoje, tiek užsienyje populiari aktorė Agnė Ditkovskytė, Tatjana Liutajeva, Dainius Kazlauskas, Vidas Petkevičius, Antanas Šurna, Jokūbas Bareikis, Donatas Banionis – garsūs aktoriai iki šiol maudosi epinės lietuvių juostos sėkmės spinduliuose!

„Geras žmogus, špyga taukuota...“, „Subinė auksinė!“ – TV3 žiūrovai šias legenda tapusias frazes išgirs ir garsųjį M. Jankavičiaus ir A. Ditkovskytės bučinį išvys jau šventinį pirmadienio vakarą.

 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder