"Bavarijos" berniukai tapo vyrais

"Bavarijos" berniukai tapo vyrais

JUOZAS: Jos buvo sukurtos dirbtinai - prodiuseriai surinko tinkamus žmones, tarsi suleido juos į realybės šou narvą, ir juo prekiavo. O mus subūrė visai kitokios iniciatyvos - saviraiškos poreikis ir muzikos pomėgis. Esame patys sau prodiuseriai, atlikėjai, vadybininkai. Dėl to mūsų muzikinis likimas, be abejo, bus visiškai kitoks negu tų berniukų grupių, kurias prodiuseriai paleido, kai pastebėjo gaunantys nebe tokį didelį pelną kaip anksčiau.

VILIUS: Kad tapsime muzikantais, buvo lengvai nuspėjama - prieš dvidešimt metų jau mokėmės muzikos, ji - mūsų gyvenimo būdas.

DEIVYDAS: Gal nepamaišys užsiimti nekilnojamuoju turtu, žemėm visokiom, dabar labai madinga prisipirkti... Čia būtų hobis.

JUOZAS: Ir kilnojamojo - sakykim įsigyti ekskavatorių ir nuomoti jį kitiems.

Pragmatiški esat.

DEIVYDAS: Iš tikrųjų geriausias kilnojamasis turtas yra moterys...

Ir... investicijų objektas? Girdėjau, tavo žmona Natalija inkrustuosis dantį deimantu.

DEIVYDAS: Nežinau nieko, neskaitau spaudos...

Prieš keletą metų, kai per vasarą surengėte per šimtą koncertų, šis reiškinys buvo įvardytas kaip "bavaromanija"...

VILIUS: Ji tęsiasi: pirmadienį turėjome koncertą, vakar (kalbėjomės praėjusį trečiadienį. - Aut. past.) - du. Žmonės miestuose ir miesteliuose mūsų laukia.

JUOZAS: Paukščių gripo virusas galbūt bus pagydomas, o "bavaromanija" - niekada.

Kaip jūsų eurovizinės epopėjos reikalai?

JUOZAS: Šiemet dalyvausime šeštąjį kartą - pasirodome pusfinalyje šį šeštadienį. Parengėme ypatingą kūrinį "If My Dream Came True", kurį Deivydas įvardija kaip geriausią savo kūrybos dainą. Viliaus savo dainavimo vertinti nesiima, bet, mano požiūriu, tai geriausiai jo atlikta daina. Ji simbolizuoja ir vainikuoja grupės dešimtmetį - iš svajonės atsiradome ir ketiname įgyvendinti dar vieną: juk "Eurovizija" - didžiausia mūsų kūrybinė svajonė.

Kokia tavo nuomonė apie šį konkursą?

JUOZAS: Labai gera. Popmuzika yra liaudies muzika, tad visi turi teisę dalyvauti jos konkurse. Pačių atrankos organizatorių reikalas, ką leisti į sceną. Bet tai, ką pamatau šeštadienio vakarais, man atrodo smagu, pasijuokiu, kai juokinga, ir gerai praleidžiu laiką.

Tai Europos dainų konkursas. Siekiate išplaukti į platesnius vandenis?

JUOZAS: Tiesiog išeiti į šio konkurso sceną, kad mamos pasidžiaugtų. Rinka mums neįdomi.

VILIUS: O man tai kaip tik atrodo perspektyvu. Gaila, pernai dėl koncertų gausos prastai pasirengėme. Bet šįmet daug labiau stengėmės. Mums pritars grupės "Capella A" dainininkės.

Ar "Bavarijos" dainos galėtų būti įdomios Europai?

VILIUS: Manau, kad naujajame albume "Gazas" tokių dainų yra. Tai, mano manymu, nebe standartinis "popsas", nors yra įdėta ir "bavariškų" dainelių.

DEIVYDAS: Man irgi atrodo, kad šį albumą padarėme kitokį. Bet esu girdėjęs radijo didžėjaus nuomonę, kad "Be ribų", kuri mums atrodo kitokia, yra eilinė "Bavarijos" daina...

VILIUS: Yra žmonių, kurie netgi tada, jei padarytume repo albumą, sakys, kad tai - "šūdpopsis". Žmonės sunkiai priima naujoves, nenumano, kad atlikėjas gali stilistiškai keistis, jie tarsi užsimerkę.

Tau nemalonūs tokie vertinimai?

VILIUS: Per dešimt metų išmokau į tai nebereaguoti. Tarpusavyje pasišnekame, kad va, durnelis, nieko nesupratęs pasakė. Mes suvokiame, kad esame profesionalai ir darome geros kokybės dainas.

Deivydas jau vadintinas laimingu sutuoktiniu, o judu su Juozu patenkate į svajonių jaunikių kategoriją...

VILIUS: Matydamas Deivydo santuoką, suprantu, kad šito daryti neverta - jiedu drauge praleidžia 1-2 dienas per savaitę. Kam reikia šeimos, kuriai negali skirti dėmesio? Kadangi planuojame trisdešimt metų dainuoti su "Bavarija", šeima atrodo tolimos ateities reikalas. Be to, galima įsivaikinti vaiką.

JUOZAS: O mano gyvenimas dabar nuostabus, aš juo labai džiaugiuosi ir tikiu, kad bus dar geriau!

Sidebar placeholder