Rolandas Rindzevičius: "Sekmadienius praleidžiu visiškoje ramumoje"

- Būdamas statybininku turiu daug galimybių keisti šį miestą. Už uosto sienų daug statoma, ten viskas keičiasi, bet klaipėdiečiai ir miesto svečiai to nemato. Tik tada, kai statybos persikels iš uosto teritorijos į kitas miesto vietas, gyventojai pajus pasikeitimus.

- Kaip sekasi jūsų bendrovei?

- Nors tik neseniai pradėjome statyti ir rekonstruoti, bet turime rimtų užsakymų. Šiuo metu rekonstruojame "Vanagupės" viešbutį Palangoje. Statome Klaipėdos jūrų krovinių kompanijos ("Klasco") sandėlio priestatą. Mūsų užsakovais buvo "Švyturio-Utenos alaus" gamykla, "Eko valdos", Lietuvos jūrų muziejus. Labai džiaugiamės, kad prisidedame prie naujų muziejaus ekspozicijų kūrimo: mes atliekame statybinę techninę dalį, po to dirba dizaineriai. Be to, mes prekiaujame viskuo, ko reikia kapitalinei mūro statybai. Taip pat įrengiame oro kondicionierius, vėdinimo ir šildymo sistemas, klijuojame ant stiklų dekoratyvines plėveles - nuo didžiųjų parduotuvių fasadų iki automobilių stiklų. Tokius užsakymus atlikome viešbutyje "Vėtra" Palangoje įrengtame kazino, Klaipėdos "Hyper Maximoje." Atliekame įvairius užsakymus ir privatiems asmenims. Taip pat nemokamai konsultuojame klientus statybų ir kitais mūsų veiklos klausimais.

- Kokią vietą užima jūsų bendrovė tarp uostamiesčio įmonių?

- Esame sparčiai auganti įmonė. Statybos sritis gyvuoja nuo 1999 metų. Įmonės atestatai patvirtina aukštą darbuotojų kvalifikaciją, gerą darbų kokybę. Kolektyvas išaugo iki keturiasdešimties žmonių. Mes galime dirbti netgi kultūros vertybių objektuose.

- Ar jūsų darbe dažnai būna staigmenų, nenumatytų darbų?

- Nėra dienos, kad neprisidėtų papildomų darbų prie tų, kuriuos suplanuoju iš vakaro. Be to, klientai nori bendrauti tik su vadovu, ypač tuomet, kai jie atsiduria prastoje sitacijoje.

- Kokią įtaką jūsų verslui turės Europos Sąjunga?

- Kiekvieni pokyčiai turi įtakos visose srityse. Manu, kad klientai pajus trūkumą nebrangių statybinių įmonių, kvalifikuotų darbininkų, specialistų. Vėliau tai stabilizuosis, nusistovės rinkos taisyklės.

- Įtemtai dirbant reikia pilnaverčio poilsio. Kuomet geriausiai pailsite?

- Savaitgalius skiriu šeimai. Sūnui tik treji, jam reikia dėmesio. Važiuojame į tėvų ir uošvių sodus, tačiau sekmadienį praleidžiu visiškoje ramumoje. Tai jau mano taisyklė. Šiemet žadu atostogauti. Po penkerių darbo metų pasirinkau taip pat ramų poilsį Bulgarijoje.

- Ko palinkėtumėte "Vakarų ekspresui"?

- Linkiu ilgų klestėjimo metų, ir kad jūsų dienraštį skaitytų ir prenumeruotų ne tik klaipėdiečiai, bet ir europiečiai.

Skaitomiausi portalai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder