5 taisyklės, kurias reikia prisiminti sunkiais momentais

5 taisyklės, kurias reikia prisiminti sunkiais momentais

Iš tikrųjų žmogui ne tiek daug reikia, kad jaustųsi ramus ir laimingas. Psichologai pataria laikytis pagrindinių taisyklių, kurios padės išsaugoti vidinę pusiausvyrą bet kokioje situacijoje.

Patekę į keblią padėtį ir laiku prisiminę jas, sugebėsite išspręsti savo problemas ir išvengsite depresijos.

I taisyklė

Mąstykite pozityviai. Mūsų mintys formuoja mūsų realybę, o laimė nepriklauso nuo kokių nors išorinių sąlygų. Svarbu tai, apie ką galvojame ir ką jaučiame. Kiekvienas žmogus gali išmokti kontroliuoti savo mintis ir prireikus mąstyti pozityviai. Įsigilinkite į save ir išsiaiškinkite, kuo užpildyta jūsų sąmonė. Teigiamas mąstymas padeda ne tik pasikeisti vidujai, bet ir pagerinti išorinį pasaulį.

II taisyklė

Negalvokite apie savo priešus, negaiškite jiems savo jėgų ir laiko. Jeigu jus kažkas įskaudino ir net neketina atgailauti, liaukitės kaltinti ir svarstyti apie tą žmogų. Tie, kurie skriaudžia kitus, paprastai patys būna nelaimingi. Nebendraukite su negerais žmonėmis ir nelaukite dėkingumo už savo gerus poelgius.

III taisyklė

Nustokite savęs gailėtis. Kiekvienas žmogus turi problemų. Tik vieni jas įveikia, o kiti nusimena ar puola į depresiją dėl menkniekių. Džiaukitės viskuo, ką turite. Jeigu turite stogą virš galvos ir pavalgote kasdien, tą reikia branginti. Apsidairykite aplinkui. Pasaulis – nuostabus.

Gėris supa mus iš visų pusių, tik reikia išmokti jį pastebėti. Prisiminkite, kad iš rūgščios citrinos galima pagaminti saldų limonadą. Bet kurią nesėkmę reikia paversti sėkme, jei iš jos išgausite gerą pamoką. Nemalonumai turi versti jus veikti, žiūrėkite į juos kaip į nuotykius, kurie gali jums būti naudingi.

IV taisyklė

Būkite savimi ir nemėgdžiokite kitų. Neverta lyginti savęs su kuo nors. Juk jūs esate unikalus žmogus ir reikia tuo didžiuotis. Patikėkite, jūs turite daug privalumų, kurių gali trūkti kitiems. Tikėkite savimi, vystykitės, kaupkite žinias, gyvenkite visavertį gyvenimą.

V taisyklė

Nesinervinkite dėl savo problemų ir stenkitės negadinti nuotaikos aplinkiniams. Jeigu dvi savaites kasdien darysite gerus darbus, tai apie nusiminimą ir prislėgtumo nuotaikas galėsite pamiršti. Džiuginkite jus supančius žmones šypsena, geru žodžiu, pavaišinkite gardžia arbata.

Šaltinis: „Econet“

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder