Ar priešingi poliai traukia?. Myli - nemyli?.

Daugelis žmonių tuokiasi, būdami įsitikinę, kad jų išrinktasis panašus į juos, kad abu iš gyvenimo nori to paties. O jeigu ir atsiranda nedidelių skirtumų, tai "stebuklinga meilės jėga" viską nugalės.

Tačiau šie skirtumai vis labiau ryškėja ir netrukus jūs jau negalite suprasti, kaip galima batus palikti vidury prieškambario, valgyti tiek saldumynų, taip ilgai miegoti ir pan.

Kai kurie tokiais atvejais suabejoja, ar jų pasirinkimas buvo sėkmingas. Jei norite išvengti panašių apmąstymų, susipažinkite su būdingiausiomis nesutarimų priežastimis ir jų sprendimo būdais.

Namisėdos ir nenuoramos

Vieni su malonumu leidžia laisvalaikį prie televizoriaus arba kompiuterio ir daug skaito, kiti trokšta bendrauti, mėgsta triukšmingas kompanijas, turi daug draugų.

Namisėdos vengia mažai pažįstamų žmonių, nes dvejoja, ar galės pasirodyti kaip įdomūs pašnekovai. Jie renkasi bendravimą tik su labai artimais žmonėmis, ieško atitinkamo intelekto draugų arba žmonių, su kuriais sieja profesiniai interesai.

Namisėda stengiasi būti įprastoje aplinkoje ir taip apsisaugoti nuo galimų stresų. Jei norite tokį žmogų prikalbinti drauge eiti į svečius, pasistenkite atsižvelgti į jo interesus ir nuotaiką, o ne vadovautis mandagumo taisyklėmis ("Ką pagalvos žmonės, jeigu ateisiu be tavęs?")

Aktyvus gyvenimo draugas ar draugė turi stengtis patenkinti savo poreikius bendraudami su senais draugais, į svečius kviesdamiesi nedidelę kompaniją.

Vyturys ir pelėda

Vienas iš dažniausiai ginčytinų klausimų - laikas, skirtas miegui. Kada gulti ir keltis? Ar sutuoktiniai visada turi tai daryti kartu? Ar per poilsio dienas reikia išsimiegoti, ar, atvirkščiai, praleisti jas kuo turiningiau? Ką patarti poroms, kurių biologiniai laikrodžiai nesutampa?

PIRMA: pasistenkite kuo produktyviau išnaudoti tą laiką, kai abu esate žvalūs. Aptarkite, kas patinka jums abiem, ką kartu norėtumėte daryti.

Tik taip jausitės šeima, o ne kaimynais.

ANTRA: kiekvienam iš jūsų, kol kitas miega, būtina susirasti tinkamą užsiėmimą.

Žiūrėkite televizorių, skaitykite, sportuokite, megzkite, gaminkite maistą, - žodžiu, darykite tai, kas jums malonumu ir ką lengvai galite atlikti be savo partnerio.

Tačiau vieni nesiimkite tokių darbų kaip generalinė tvarka, konservavimas ir pan. "Jeigu tai atidėsite iki tol, kol jūsų sutuoktinis atsikels ir galės padėti, tuomet neteks pykti, kad jis visada miega, kai jūs dirbate.

TREČIA: suraskite tokio režimo pranašumų. Pavyzdžiui, tas, kuris įpratęs anksti keltis, gali nuvesti vaiką į darželį. Ir, žinoma, kiekvienam iš jūsų bus malonu, jeigu gerbs jūsų miegą - pasistenkite netriukšmauti.

Kur atostogausime?

Dar viena galimų nesutarimų priežastis - kaip praleisti atostogas. Pavyzdžiui, vyras idealias atostogas įsivaizduoja kaime ar prie ežero ramiai žvejojant, romantiškai leidžiant vakarus prie laužo. O žmona trokšta naujų įspūdžių ir poilsio prie jūros.

Jeigu susitarti sunku, deja, teks atostogauti atskirai arba sudaryti žodinę sutartį - šią vasarą važiuojame į poilsio namus, o kitą - į palapinių miestelį.

Bet svarbiausia, kad pailsėtų abu sutuoktiniai. Negalima klausimo spręsti taip: "Gerai, jeigu tau nepatinka žvejyba, gali likti namie".

Myli - nemyli?

Pagaliau supratote: tai, kas buvo tarp jūsų, - klaida. Jūsų meilė seniai virto žaidimu į vienus vartus, o partneris tiesiog naudojasi jūsų jausmais. O gal viskas ne taip? Gal tik melancholija užplūdo, o jūs vis dar esate mylima?

Kaip tai sužinoti?

Kai žmonės myli vienas kitą, jų jausmai dažnai būna tokie sudėtingi ir prieštaringi, jog ne visuomet galima juos suprasti.

Būtent tokiu momentu mes patys nežinome, mylime žmogų ar tiesiog įpratome jį matyti šalia. Bet dar svarbiau, ar jis vis dar myli, ar tiesiog patogiai įsitaisė jūsų pašonėje. Kaip susivokti šioje painiavoje? Pasirįodo, ne taip sudėtinga. Egzistuoja abipusės meilės kriterijai, kuriuos išskyrė psichologai.

Jus myli, jeigu...

* Domisi viskuo, kas vyksta jūsų gyvenime, net jūsų katės sveikata.

* Visada randa minutę pabūti su jumis net tuomet, kai yra labai užimtas (-a).

* Mielai nueis su jumis į operą, nors nuo vaikystės jos nekenčia. Svarbu, kad tik jūs būtumės šalia.

* Jums skambina daug dažniau, nei to reikėtų - sužinoti, kaip grįžote į namus, pasakyti, kad pasiilgo.

* Visi jo (jos) artimieji ir draugai ne tik žino apie jūsų egzistavimą, bet ir "daug apie jus girdėjo",

* Jis (ji) visada dėmesingas jūsų šeimos nariams.

* Ir po trejų pažinties metų jums dovanoja gėles, įvairius niekučius, ruošia staigmenas.

Jūsų nemyli, jeigu...

* Nuolat keičia su jumis susijusius planus. Net jeigu paskyrė jums pasimatymą prieš savaitę, jis gali neįvykti.

* Kai suserga, jaučiasi labai blogai, trokšta ramybės.

* Neaptarinėja su jumis ateities planų.

* Nei jo (jos) artimieji, nei draugai nežino apie jūsų egzistavimą. Eidamas susitikti su draugais niekada nekviečia jūsų kartu.

* Jo (jos) jausmai labai nestabilūs - gali netikėtai pasirodyti vidurnaktį, o po to kelioms dienoms dingti kaip į vandenį.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder