Bendravimas su dvasiomis - kasdienybė

Bendravimas su dvasiomis - kasdienybė

"Kodėl būtent pelėda, o ne kokia višta?", "Ar Anastasija egzistuoja?", "Kokia mūsų miesto dvasia?", "Kodėl senstame?" - šiais ir kitokiais klausimais apipylė į klubą "Kelias į save" susirinkę klaipėdiečiai viešnią iš tolimojo Altajaus - šamanę Poliarnaja Sova (poliarinė pelėda).

O žmonių į susitikimą su ja susirinko kaip niekad daug, nors šamano iš ezoterikos centro "Kelias į Belovodę", įsikūrusio ant Beluchos kalno Altajuje, apsilankymas Klaipėdoje - nebe naujiena. Poliarnaja Sova - trečias šio centro pasiuntinys į Lietuvą. Šamanais save vadinantys dvasios mokytojai, sakė viešnia, išėję didžiulę dvasinę mokyklą prašvitusio meistro Bogomudr Altaj Kagano ašrame, ezoterines žinias skleidžia visame pasaulyje.

Poliarnaja Sova, žinoma, tik dvasinis vardas, tokius kiekvienam, įšventinamam į šamanus, suteikia Bogomudr Altaj Kagan. Ir nelieka praeities, biografijos, amžiaus. Išties - Poliarnaja Sova, panaši į aštuoniolkmetę merginą, sakė, net dvidešimtį metų praktikavusi kaip psichologė. Ir visų, gyvenančių ašrame, anot viešnios, kūnas po ilgų dvasinių pratybų ima jaunėti. Tai esą mūsų visų galioje, nes ir senstame tik todėl, kad paklūstame senėjimo programai, iš anksto tam senėjimui nusiteikiame.

"Anastasija tikrai yra, knygose tiesa parašyta", - tvirtino viešnia ir savo ruožtu klausė smalsuolių, ar galėtų jie taigoje be šiltų drabužėlių gyventi. O tai įmanoma, sakė, tik stiprios dvasios žmogui, kokia ir yra Anastasija.

"Visų ezoterinių, dvasinių žinių šaltinis - Šambala. Šambalos pasiuntiniai žemėje buvo visi didieji dvasios mokytojai, religijų kūrėjai, pranašai, atsiųsti tų žinių skleisti", - pasakojo Poliarnaja Sova.

Ezoterikos centre "Kelias į Belovodę" tos žinios esančios sujungtos, įvaldytos: čia medituojama, užsiiminėjama joga, astraliniu karatė, pranajama, atliekami įvairiausi ritualai. Po ilgų pratybų imama regėti auras, dvasias.

"Bendravimas su dvasiomis, mums, šamanams, kasdienybė. Atrodo jos įvairiai: gali būti mažos ir didelės, įvairių formų, žmogaus ar žvėries pavidalo. O savo dvasią turi kiekvienas daiktas."

"Kokia yra mūsų uostamiesčio dvasia?" - klausė viešnios klaipėdiečiai. Ši džiaugėsi - tai laisva, kūrybinga dvasia, tai iškart pasijuto atvykus iš Kauno, kur vyrauja kietumas, sustingimas.

Ir kvietė klaipėdiečius viešnia į mokamus seminarus, kuriuose išmoksią įvaldyti savo energijas, protą bei jausmus ir taip harmonizuoti savo aplinką. Šįsyk trokštančiųjų susidraugauti su savimi neatsirado daug.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder