Pasaulį išgelbės moteriškumas

Pasaulį išgelbės moteriškumas

"Pasaulis pasveiks tada, kai žmonės išgirs išmintingus Senolių patarimus", - priminti šios Amerikos indėnų pranašystės į Lietuvą atvyko amerikiečių psichoterapeutė mistikė Sharon McErlane, knygos "Kalba senolės. Galios pažadinimas" autorė.

"Žemėje daugėja vyriškosios energijos, dėl to nesiliauja karai, daugėja agresijos bei smurto, nesutarimų tarp vyrų ir moterų bei skyrybų. Jei niekas nesikeis, bus dar blogiau", - pasakojo ji vienos iš paskaitų Klaipėdoje metu.

Apie moteriškosios (in) ir vyriškosios (jang) energijų pusiausvyros sutrikimą psichoterapeutė teigė kažkada nieko nežinojusi. Tačiau vieną dieną, vaikščiodama su šunimi, sutiko mistines būtybes - Senolių dvasias. "Išsigandau, pamaniau, kad tai vizija, nors visą gyvenimą norėjau viziją išvysti", - šypsojosi viešnia.

Užmezgusi su jomis mistinį ryšį psichoterapeutė išgirdusi iš Senolių tas žinias, kurias esą būtina perduoti žmonėms, kad pasaulyje būtų atkurta in ir jang pusiausvyra. Jų mokymas įkvėpęs ją parašyti knygą, seminarų metu perduoti Senolių galias moterims.

Šią misiją Sh. McErlane sakė vykdanti nuo 1997 metų Jungtinėse Amerikos Valstijose, o Lietuva - pirmoji užsienio šalis, į kurią ji atvyko.

"Senolės realiai egzistuoja, aš su jomis bendrauju. Jų pavidalai kartais kaip moterų, kartais kaip paukščių, kartais jos ateina pas mane sapnuose, nuolat apie save primena", - sakė rašytoja žurnalistei, panūdusiai išsiaiškinti, galbūt Senolės - tik literatūrinis personažas.

Nuo jang energijos persvaros ir in trūkumo, aiškino viešnia, kenčia ir vyrai, ir moterys, vyrai netgi labiau nei moterys. Tačiau išgelbėti pasaulį, atkurti pusiausvyrą turinčios moterys - savo "giluminiu moteriškumu".

Ką gali padaryti moterys, kad pusiausvyra būtų atkurta? "Tereikia išsikviesti Senolių dvasias, jos ir padėtų atkurti pusiausvyrą..."

Ar kiekvienai tai pavyktų? "Senolės prieinamos kiekvienai, bet ar tai pavyks - priklauso nuo mąstymo. Jei jomis netikėsi - jų ir neiškviesi", - tikino viešnia.

"Jang dabar labai pavargusi, pasaulyje per daug įtampos. Metas pasauliui prisiminti Motiną ir įvertinti jos rūpestį, meilę bei pasiaukojimą. Varžybos ir agresija gali sunaikinti gyvybę. Energiją dabar reikia nukreipti gyvybei išsaugoti - reikia daugiau užuojautos, supratimo, ne kaupti žinias, o ugdytis išmintį", - mistinių Senolių žinią perdavė rašytoja.

Viešnios organizuotoje Senolių galios perdavimo ceremonijoje dalyvavusios moterys sakė pajutusios ypatingą gerumo pojūtį ir nenusivylė ganėtinai brangiai sumokėjusios už galimybę susitikti su rašytoja.

Genovaitė PRIVEDIENĖ

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder