Tariamas ir tikras moterų seksualumas

Jei ateiviai iš kosmoso, nusileidę Žemėje, peržvelgtų mūsų vyriškus ir moteriškus žurnalus, knygas, bei filmus, jie greičiausia padarytų išvadą, kad moterys yra seksualinės maniakės.

Taip mano žmonių santykių specialistai Alanas bei Barbara Pease'ai, kurie vienoje savo knygų teigia, jog nepasotinamos sekso akrobatės įvaizdis moteriai yra dirbtinai primestas žiniasklaidos.

Žiniasklaida vyrus jau įtikino, kad gražioji lytis yra be galo seksuali, kad visos moterys patiria daugybę orgazmų ir joms vis negana. Iš tikrųjų nepasotinama seksualinė maniakė gyvuoja tik vyrų vaizduotėje.

Tikrovėje jų yra mažiau nei vienas procentas.

Daugelis šiuolaikinių moterų jaučiasi frigidiškos, nes jos neatitinka dirbtinai primesto sukurto įvaizdžio.

Vyrai, įtikėję, neva moterys pasižymi nenumaldomu lytiniu potraukiu, nusivilia ir pyksta, kai jos rodo norą mylėtis rečiau, nei jiems to norėtųsi.

Moterų seksualinis potraukis greičiausiai tebėra toks pat, koks buvo prieš tūkstančius metų. Pasikeitė tik tai, kad dabar apie jį diskutuojama atvirai. Mūsų motinos ar senelės jo taip garsiai neaptarinėdavo.

Dabar mes žinome, kad vyrai per seksualinį aktą mėgsta žiūrėti.

Jie nori matyti formas, linkius, nuogumą. Kinsey instituto duomenimis, sekso degant šviesai nori 76 proc. vyrų ir tik 36 proc. moterų. Apskritai nuogumas moterų nesužadina, nebent kokia porelė romantiškoje, įtaigioje scenoje.

Moteris, išvydusi nusirengusį vyrą, neretai prapliumpa juokais.

Moterims patinka žodžiai ir jausmai. Jos mieliau mylisi prieblandoje, tamsoje arba užsimerkusios, nes tokios sąlygios palankios jų subtiliems jutimams.

Jas jaudina švelnus glostymas, jautrūs prisilietimai ir saldžių niekų kuždėjimas.

Nors žiniasklaida mėgina mus įtikinti, kad moterų požiūris į nuogybę tapo toks pat kaip vyrų, nuogų vyrų nuotraukos iš žurnalų nyksta, nes paaiškėjo, kad jos pritraukia tik daugiau skaitytojų gėjų.

Visi mėginimai pardavinėti pornografiją moterims žlugo.

Tiesa, paskutinį praėjusio amžiaus dešimtmetį buvo padidėjęs sieninių kalendorių su pusnuogiais vyrais pardavimas.

Tačiau jų pirkėjai pasirodė esą trijų kategorijų: paauglės mergaitės, renkančios žvaigždžių nuotraukas, moterys, sumaniusios pralinksminti kokią draugę, ir gėjai.

Taigi, daro išvadą Alanas ir Barbara Peas'ai, moterų judėjimas išvadavo šiuolaikinių moterų požiūrį į savo seksualumą, bet nepadidino natūralaus jų potraukio seksui...

Parengė I. Ertulytė

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder