Labdaros renginys Monake su lietuviškais akcentais

Labdaros renginys Monake su lietuviškais akcentais

Rugsėjo 25-osios vakarą, pačiame Monako centre įsikūrusiame viešbutyje – restorane “Miramar”, vyko spalvinga labdaros renginio uždarymo šventė, kurioje šalia prancūzų ir anglų kalbos labai ryškiai skambėjo ir lietuviški žodžiai.

Spalvingoje labdaros renginio uždarymo šventėje dalyvavo nemažai čia gyvenančių lietuvių ir iš Lietuvos atvykusių svečių. Dalyvius nuotaikingais šokiais linksmino ir lietuvaitės šokėjos.

Viešbučio prieigos buvo nuramstytos sportiniais dviračiais, o pavargę po ilgos kelionės dviračių žygio dalyviai iš kitų išsiskyrė vienoda ryškia sportine apranga.

Labdaringos akcijos dalyviai – dviratininkai ką tik buvo įveikę įspūdingą 300 kilometrų atstumą nuo Milano iki Monako.

„Miramar“ rinkodaros vadovė Irina Kondratjeva džiaugiasi, kad renginio organizatorei šventei pasirinko būtent jų viešbutį ir restoraną.

Panevėžyje gimusi, o šiuo metu Monake gyvenanti buvusi profesionali plento lenktynininkė, olimpietė Modesta Vžesniauskaitė neslėpė džiaugsmo, kad jos idėją pavyko įgyvendinti labai sėkmingai:

- Mano draugas Džonas Koudvelas (Caudwell) jau 17 metų užsiima įvairiais labdaros projektais Anglijoje. Jis padeda neįgaliems vaikams, kuriems nepakanka valstybės skiriamos paramos. Kaip buvusi profesionali dviratininkė sugalvojau dviračių žygį, kurio metu galėčiau sergančių vaikų paramai surinkti papildomų lėšų. Anglijoje suradau dešimt šeimų, kuriems trūksta invalidų vežimėlių ir tris šeimas, kurioms reikia didesnės medicininės priežiūros. Iš Milano 19 dalyvių startavome šeštadienį 8 valandą ryto ir kitos dienos vakare apie 17 valandą, baigėme dviražių žygį Monake. Važiavome su pertraukomis ir sustojimais, rasdami laiko ir ramiai papietauti. Be manęs žygyje dalyvavo ir dar viena lietuvė Ieva.

Tarp važiavusiųjų dviračiais iš Milano į Monako buvo daug žymių žmonių, tarp jų ir 2010 metų pasaulio dviračių sporto čempionas iš Norvegijos Toras Hushovdas (Thor Hushovd).

Visi, norintys prisidėti prie labdaringo dviračių žygio, turėjo paaukoti mažiausiai 3000 eurų sumą. Beje, vienas žygio dalyvis iš Anglijos labdarai surinko per 40 tūkstančių eurų. Todėl bendra surinktų pinigų suma perkopė 100 tūkstančių eurų. Kitais metais būtinai tokį labdaros dviračių žygį kartosime.

18 metų Monake gyvenanti buvusi maskvietė, Irina Kondratjeva, šiuo metu dirbanti viešbučio – restorano „Miramar“ rinkodaros vadovė taip pat neslėpė teigiamų emocijų:

- Mes savaime suprantama, palaikome tokias kilnias idėjas. Ypač jeigu parama skiriama sergantiems vaikams. Mūsų viešbutis buvo pasirinktas todėl, kad mes ir organizatoriai radome vienas kitą. Monakas - mažas mietas, todėl mes čia vieni kitus gerai pažįstame. Kai Modesta atėjo pas mus su pasiūlymu būtent čia organizuoti šį renginį, mes su dideliu malonumu ją palaikėme.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder