Riebus katinas kviečia pavaišinti senjorus cepelinais

Riebus katinas kviečia pavaišinti senjorus cepelinais

Tinklaraštininkas Riebus katinas jau trečius metus iš eilės kviečia dalyvauti gražioje akcijoje „Pavaišink senjorus cepelinais“. Akcija vyks vasario 2 d. (kalendorinė cepelinų diena – pirmasis vasario sekmadienis).

Jo feisbuko profilyje vyksta kavinių, barų, restoranų, kurie tądien sutinka pavaišinti senjorus cepelinais, registracija. 

„Senjorai ar jų artimieji, sąraše išsirinkite kavinę, kurioje planuojate apsilankyti. Atradę šią nuotrauką tos kavinės feisbuko puslapyje, komentare įrašykite senjorų vardą ir pavardę. Jei iki vasario 2d. norinčių pasivaišinti cepelinais toje vietoje bus daugiau nei skirta cepelinų, laiminguosius išsiaiškinsime traukdami burtus.

Nepamirškite pasidalinti šia akcija su draugais. Laimė nėra gauti, laimė yra duoti. Apsidairyk ir tu – galbūt šalia tavęs yra žmogus, dėl kurio gali pajausti tą džiugesį širdyje pasidalindamas tuo, ką turi. 

Tad siūlome prie šios gražios akcijos prisijungti visus, ne tik kavines. 

Vasario 2 d. virkime cepelinus ir vaišinkime jais kaimynystėje gyvenančius senjorus“, – paragino Riebus katinas. 

Registraciją rasite čia: „Riebus katinas“ 

Maitinimo įstaigų atstovai, norintys prisijungti prie akcijos, tai padaryti gali iki sausio 25d. susisiekę su Riebiu katinu asmenine žinute.

Sidebar placeholder