Už kantrybę likimas atlygino Aukso puodu

Už kantrybę likimas atlygino Aukso puodu

800 tūkstančių "Teleloto" Aukso puodą laimėjusi gausi marijampoliečių šeima sako, kad sėkmę loterijoje dovanojo likimas, taip atlygindamas už vargus ir nesėkmes. Taupi suvalkiečių šeima proto dėl pinigų pamesti nebijo, o dalį laimėjimo net planuoja skirti labdarai.

Penkis vaikus užauginę sutuoktiniai iš Marijampolės - 68-erių buvęs elektrikas, dabar jau pensininkas bei jo žmona 54-erių medikė - apie sekmadienį laimėtus 800 tūkstančių sužinojo tik antradienį, atsitiktinai parduotuvėje patikrinę bilietą.

"Mums pasakė, kad yra laimėjimas, tik nemato, kokio dydžio. Galvojome, kad koks 10 tūkstančių", - dalijosi įspūdžiais marijampolietė.

Sužinoję, kad laimėjimas kur kas solidesnis, sutuoktiniai esą negalėjo patikėti savo sėkme - taip jaudinosi, kad naktį nemiegojo.

Vis dėlto vyras pripažino, kad laimėti visada svajojo ir tikėjosi. Neklausė ir žmonos priekaištų, kad loterijos bilietams išleidžia per daug ir kiekvieną savaitę nuo pat žaidimo pradžios pirkdavo po 2-4 bilietus.

Laimėjimų būta ir anksčiau. Prieš dešimtmetį vyras laimėjo kelionę į Maljorką. Žmonai tada teko likti namie, mat antram bilietui į kurortą nepakako lėšų.

Kiti laimėjimai būdavo ne tokie sėkmingi - nuo kelių iki šimto litų.

"Jei atvirai, būna periodai, kai sekasi, sekasi, o vėliau nieko", - pasakojo marijampolietis.

Šįkart žaidimo išvakarėse jis įsigijo du loterijos bilietus. Iš jų laimingas buvo tik vienas.

Beje, arti laimėjimo marijampoliečiai buvo ir prieš savaitę - iki Aukso puodo tetrūko labai nedaug. "Matyt, buvo ženklas, kad artėjam iki laimėjimo", - juokėsi moteris.

Sutuoktiniai tikina, kad dėl pinigų galvos nepames ir toliau gyvens taupiai.

Vyras šmaikštavo, kad pirmasis pirkinys bus suknelė žmonai - tam, kad per Kalėdinį darbo vakarėlį ji atrodytų gražiausiai.

Simboliškai parems penkis savo vaikus - tris sūnus ir dvi dukteris. Tiesa, vaikai jau užauginti, dalis jų jau sukūrę savo šeimas. "Visiems duosim po lygiai, kad nebūtų skriaudos. Jie žino pinigų vertę, jų neiššvaistys", - teigė vyras.

Didžiąją dalį sumos pora pasiliks sau: grąžins skolas giminaičiams, iš kurių skolinosi daugiabučio renovacijai.

Dabar planuoja suremontuoti ir namą užmiestyje, kuriame gyvena, įsigyti taupesnį automobilį.

Dalį pinigų paaukos ir labdarai - onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams.

Dar viena sutuoktinių svajonė - pakeliauti, pamatyti pasaulio, mat žmona dar nėra buvusi užsienyje. Pirmiausia keliaus į Graikiją - tai sena istorija besidominčio marijampoliečio svajonė.

"Ten civilizacijos lopšys, ten daug ką gali pamatyti, o vėliau gal į Egiptą, nes norisi pamatyti piramides", - paaiškino vyras.

Šeima tiki, kad laimėjimas - ne atsitiktinė sėkmė, o likimo suplanuotas.

"Gyvenime buvo ir pakilimų, ir nuopuolių. Nelepino gyvenimas, bet kitaip ir nebūtų įdomu gyventi, - dėstė marijampolietis, kuriam teko susidurti ir su darbo, ir artimųjų netektimis. - Šitas laimėjimas nepakeis mūsų. Niekada nebuvome maksimalistai ir nebūsime. Kiek buvo, užteko. Dabar bus daugiau, bet tuo gėriu reikia dalytis".

Parengta pagal dienraštį "Respublika"

Raktažodžiai
Sidebar placeholder