5 naudingos žaliosios arbatos savybės

5 naudingos žaliosios arbatos savybės

Žalioji arbata – tai ne tik nuostabus ir naudingas gėrimas. Mūsų dienomis turbūt daugiau ar mažiau visi yra girdėję apie tai, kad ji žmogaus organizmui daro teigiamą poveikį.

Žaliojoje arbatoje yra antioksidantų, kurie apsaugo nuo laisvųjų radikalų įtakos, todėl ją gerti yra sveika ir naudinga. Daugybė įvairiausių tyrimų patvirtina, kad šis gėrimas yra puiki vėžio bei antsvorio profilaktikos priemonė. Ir ne tik... Žaliąją arbatą galima naudoti kaip:

Burnos gaiviklį. Šis gėrimas turi fluoro, kuris teigiamai veikia mūsų dantis ir dantenas. Skalaujant burnos ertmę arbata galima ilgiau išsaugoti gaivų burnos kvapą.

Patalpų dezodorantą: užplikyta žalioji arbata tradiciškai naudojama norint neutralizuoti nemalonius kvapus patalpoje. Išpilkite puodelį arbatos į indą ir pastatykite kur nors, kad nesipainiotų, ir jūsų namai prisipildys malonaus aromato. Galite ją supilstyti į ledukų formeles ir pastatyti į šaldytuvą.

Kaulų stiprinimo priemonę: arbatoje esančios mineralinės medžiagos stiprina kaulus, o tai labai svarbu, jeigu norite turėti gražią laikyseną.

Raminamąją odos priemonę: jeigu saulėje praleidžiate labai daug laiko, pasinaudokite raminamosiomis žaliosios arbatos savybėmis ir susilpninkite žalingą spindulių poveikį. Įpilkite šaltos žaliosios arbatos į purkšuvą arba flakonėlį su purkštuku ir sudrėkinkite saulėje nusvilusius odos plotus. Arbata pasitarnaus kaip antibakterinė ir antiseptinė priemonė pažeistai ir sudirgusiai odai.

Kojų priežiūros priemonę: pamirkykite pavargusias pėdas žaliojoje arbatoje – tai padės išvengti nemalonių grybelinių infekcijų.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder