Kviečia mankštintis ir šokti

Kviečia mankštintis ir šokti

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras klaipėdiečius kviečia pradėti vasaros rytus mankšta lauke! Keturios miesto bendruomenės nemokamas mankštas surengs darbo dienomis ir savaitgaliais. Jau šiandien prasideda pirmieji užsiėmimai, kurie tęsis iki pat rugsėjo mėnesio.

"Vasara - puikus metas daugiau laiko skirti poilsiui ir sveikatos stiprinimui. Anksčiau atsikėlę, daugiau nuveikiate, todėl patiriate mažiau streso ir jaučiatės atsipalaidavę. Kai kūnas įpranta anksti užmigti ir anksti keltis, žymiai pagerėja sveikata ir širdies veikla. Sportuodami iš ryto visai dienai išjudiname medžiagų apykaitos sistemą, pasportavę ryte per visą dieną sudeginame daugiau kalorijų" , - į užsiėmimus kvietė Viktorija Ričkutė, Klaipėdos m. visuomenės sveikatos biuro specialistė.

Mankštos įvyks birželio mėnesio 18, 20, 22, 25, 27 ir 29 dienomis. Antradieniais ir ketvirtadieniais užsiėmimai vyks rytais 6.15 val. , o šeštadieniais - 9 val.

Reikalinga: sportinė apranga ir gera nuotaika.

Užsiėmimų vietos:

Baltijos bendruomenėje - Prie "Martyno Mažvydo" progimnazijos esanti dirbtinės vejos futbolo aikštelė.

Danės bendruomenėje - "Sendvario" pagrindinės mokyklos stadione.

Marių bendruomenėje - "Simonaitytės" kalno teritorijoje.

Pajūrio bendruomenėje - už "Vydūno" vidurinės mokyklos.

Daugiau apie mankštas: tel. +370 61512609, el. p.: [email protected].

Zumba - populiari

Klaipėdiečiai kviečiami šią vasarą išbandyti ir zumbą. Tai gana nauja, pasaulyje žaibiškai išpopuliarėjusi fitneso rūšis, kurioje susilieja aerobikos elementai ir Lotynų Amerikos šokių ritmai. Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras birželį zumbą kviečia nemokamai šokti salėje, o liepą treniruotės persikels į prie jūros.

"Nors registracija tik dabar paskelbta, norinčių išbandyti zumbą, yra antplūdis. Tai nestebina, nes tai iš ties labai linksmas būdas sportuoti ir padailinti savo kūno linijas, mat ši fitneso rūšis leidžia pasijausti kaip šokių aikštelėje. Per treniruotes atliekamai ne tik šokių judesiai, bet ir vadovaujantis paskutinėmis fitneso tendencijomis, atliekami kūno stiprinimo pratimai", - pasakojo Marius Beivydas, Klaipėdos m. visuomenės sveikatos biuro specialistas.

Pasak zumbos trenerių, šokant zumbą, į darbą įsijungia visi kūno raumenys. Ypač treniruojami pilvo preso ir nugaros raumenys, jie greitai sustangrėja, tirpsta riebalų perteklius šlaunų, juosmens, rankų srityse. Tai puiki pagalba kenčiantiems nugaros skausmus.

Zumbos treniruotes Klaipėdos m. visuomenės sveikatos biuras rengia nemokamai. Be šios atraktyvios fizinio aktyvumo formos, Klaipėdoje taip pat nemokamai organizuojamos kalanetikos, šiaurietiško ėjimo treniruotės.

"Tikimės, kad ši vasara mus palepins gerais orais, mat nuo liepos zumbos treniruotės kartą per savaitę vyks ir prie jūros. Jokio pasirengimo zumbai nereikia, reikia vilkėti sportinę aprangą, patogią avalynę ir, svarbiausia, būti geros nuotaikos" , - į treniruotes kvietė Klaipėdos m. visuomenės sveikatos biuro vadovė Ineta Pačiauskaitė.

Pirmosios zumbos treniruotės vyks birželio 19 ir 26 dienomis 16 val. Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biure, registracija vyksta tel. (846) 234796, mob. 8 612 30179, el. paštas [email protected].

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder