Meningokokinės infekcijos užkluptas pirmokas sveiksta

Meningokokinės infekcijos užkluptas pirmokas sveiksta

Kauno klinikų atstovai sako, kad staigia meningokokine infekcija susirgusio Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo vidurinės mokyklos pirmoko sveikatos būklė gerėja. Dėl šios pavojingos ligos mokykloje savaite paankstintos papildomos pradinukų atostogos.

Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo vidurinės mokykloje besimokančio pirmoko M. J. sveikata pablogėjo pirmadienio rytą, vos prasidėjus pamokoms. Mokytoja apie tai pranešė vaiko mamai ir ji parsivedė sūnų namo. Vaiko būklei blogėjant, greitosios medicinos pagalbos automobiliu jis buvo nuvežtas į Kauno klinikinę ligoninę. Medikai atliko tyrimus ir stebėjo vaiko sveikatą. Naktį Mindaugas pasijuto dar blogiau ir buvo pervežtas į Kauno klinikų intensyvios terapijos skyrių. Klinikų medikai patvirtino įtariamą žaibiško meningokokinės infekcijos versiją.

„Antradienį prieš pamokas į mokyklą atėjo Mindaugo tėveliai ir pranešė apie sunkią sūnaus būklę bei diagnozuotą ligą. Tučtuojau paskambinome į Kauno Visuomenės sveikatos centrą, informavome apie įvykį ir primygtinai prašėme, kad centro atstovas tą pačią dieną atvyktų į mokyklą susitikti su pirmokų tėvais. Po to tėvai savo vaikus išsivedė namo", - sako Gedimino sporto ir sveikatinimo vidurinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danutė Teškevičienė.

Antradienį apie meningokoko infekciją, ligos eigą bei profilaktiką buvo informuoti ir vyresnių klasių moksleiviai.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder