Startuoja unikalus eksperimentas

Startuoja unikalus eksperimentas

"Vakarų ekspresas" pradeda unikalų projektą - diagnostikos eksperimentą. Daugiau nei 10 į įvairias alternatyviosios diagnostikos paslaptis besigilinančių žmonių pasiryžo pademonstruoti, kad ir be brangios medicininės aparatūros galima perskaityti informaciją apie organizmo būklę. Ar jų informacija teisinga - pamatysime patys, juk visi jie tirs vienos moters - 68 metų klaipėdietės Aleksandros Jutkonienės - sveikatą.

Rimantas Petravičius: "Informacija - kaip energija"

Pirmasis mūsų iššūkį priėmė ir sutiko dalyvauti eksperimente kineziterapeutas Rimantas Petravičius.

Privačiai praktikuojantis kineziterapeutas bei masažuotojas pateikė staigmeną - pasisiūlė apibūdinti tiriamosios sveikatą per atstumą.

Pajusti jos būklę jam pakakę mano pateiktos informacijos, jog organizuojamas toks eksperimentas ir pacientė, kuri sutiko dalyvauti, jau yra.

BE APARATŲ. Per nuotolį perskaitytą informaciją Rimantas patikrino paprastu svareliu.  Eimanto CHACHLOVO nuotr.

Buvau girdėjusi, kad paranormalius sugebėjimus turintys žmonės informaciją skaito, prisijungę prie žmogaus, kuris tiriamąjį pažįsta, bioenergoinformacinio lauko. Bet juk aš Aleksandros tuomet dar nepažinojau ir net nebuvau jos mačiusi! Beje, Rimantas nepaklausė nei tiriamosios vardo, nei pavardės.

Nuo to pirmojo mūsų pokalbio praėjo du mėnesiai - šitiek laiko "brendo" projektas.

Ir kai sausio pabaigoje jo kabinete apsilankėme kartu su Aleksandra, Rimantas parodė sąsiuvinį - lapričio mėnesio užrašus apie moters būklę.

Kas užrašyta sąsiuvinyje

Rimantas iš savo sąsiuvinio perskaitė, jog poniai Aleksandrai derėtų susirūpinti savo psichoemocine būsena.

"Yra dalykų, kurie išveda ją iš pusiausvyros, ji nesijaučia pakankamai laiminga, jai nelabai patinka dabartinis gyvenimas. Aplinkiniai to nepastebi - iš pažiūros ji linksma, nuoširdi, judri. Gerai yra tai, kad ponia dėl savo būsenų nekaltina kitų žmonių", - skaitė ir komentavo Rimantas.

Kokias kūno bėdas per nuotolį jis buvo užfiksavęs?

"Reikia tvarkyti dantis, silpniau girdi dešinė ausis, pulsas per dažnas, kraujo spaudimas - į mažąją pusę. Anksčiau galėjo sirgti opalige, yra storosios žarnos sutrikimai, turi hemorojų, gali būti užkietėję viduriai, tulžyje, kepenyse gali būti akmenukų, prastai funkcionuoja tulžis. Yra kraujagyslių aterosklerozė, ypač kaklo srityje, galvos smegenyse, būna galvos skausmai, skauda kaklą, problemiškas dešinysis kelio sąnarys. Galbūt vartoja antidepresantus. Visiškas organizmo užterštumas - reikia jį išvalyti", - vardijo Rimantas.

Ką pasakė svarelis?

Išvardijęs jo jau užfiksuotus negerumus, Rimantas šią informaciją nusprendė patikrinti vietoje - su svarelio pagalba.

Tačiau svarelis nieko nauja neparodė.

Svarbiausia, kuo turėtų susirūpinti ponia, anot Rimanto, - tai kraujagyslių aterosklerozė.

Į gydytojus kreiptis dar nesą būtinybės - dėl kraujagyslių jie nieko nauja nepasakytų, o besiformuojančių akmenukų klasikinės medicinos diagnostikos aparatai galį neužfiksuoti.

O padėti Aleksandra galėtų pati sau - tam esą būtina išvalyti organizmą, pakoreguoti mitybą, gerti vaistažolių arbatas.

Beje, nors ponia skundėsi kairiojo klubo sąnario skausmu, Rimanto svarelis užsispyręs tikino, kad jam "labiau nepatinka" dešinysis.

Ne ekstrasensas, o Rimantas

Rimantas - kineziterapeutas, atliekantis ir gydomuosius bei atpalaiduojančius klasikinius bei ajurvedinius masažus, manualinę terapiją, padedantis žmonėms savo surinktų net 120 augalų trauktinėmis, dėlėmis, procedūromis pirtyje.

Bioenergetine diagnostika per atstumą pradėjo užsiiminėti prieš trejus metus.

"Informacija ateina kaip energija, bet negaliu pasakyti, ar ta energija teigiama, ar neigiama, todėl panaudoju svarelį. Kaip tai vyksta - negalėčiau suformuluoti. Bet tai nėra spėjimas ar būrimas - informacija tiesiog ateina iš aukščiau", - sakė mūsų eksperimento dalyvis.

Paklaustas, kuo save laiko, gal ekstrasensu, pokalbininkas atsakė: "Ne. Laikau save Rimantu".

"Žinau, kad daugeliui mano diagnostika sukels juoką, matau skeptikų šypsenėles. Prieš keletą metų aš pats nebūčiau tuo tikėjęs", - sakė Rimantas.

Jo nuomone, įvaldyti bioenergetinę diagnostiką gali kiekvienas, jei tik labiau domėtųsi savimi ir savo galimybėmis, tinkamai maitintųsi, mąstytų, mažiau pyktų, skleistų daugiau gėrio.

Kad išsklaidytų galimą skepticizmą, jis pasisiūlė dalyvauti kitame eksperimente, kurio metu skeptiškai į jo metodą žiūrintys žmonės atvestų keletą ligonių pas jį.

Ką gi, mums patiko jo idėja, todėl po šio projekto laukite ir kitų. Be to, ateityje savo nuomonę apie alternatyviąją diagnostiką galėsite išreikšti balsavimu.

Kitą antradienį skaitykite: diagnozuotojos patarėjas - Neptūnas Mergelės ženkle

Aleksandros komentaras

Nesutinku dėl depresijos, niekada nesu ja sirgusi, nors liūdnų dienų kam nebūna? Rimantas pasakė daug bendrų frazių, kurios tiktų kiekvienam žmogui. Nors dėl daugelio jo teiginių sutinku. Juk pasakė, kad skauda kaklą, galvą, kad yra problemų dėl kraujagyslių.

Juokinga, kad diagnozė buvo atlikta manęs net nemačius. Juk jis ne Dievas, kad iš anksto viską žinotų. Jeigu tai ir padarė - galėjo to nesakyti, nes tai iš karto sukelia nepasitikėjimą.

Tiriamosios "anamnezė"

Aleksandrai - 68 metai, bet moteris jaunatviška, energinga, gyvena aktyvų gyvenimą.

Prieš 27 metus Aleksandrai išoperuotas limfmazgis kairėje pažastyje. Po metų - ir tos pačios pusės kaklo limfmazgis. Buvo įtarta limfoma, bet nepasitvirtino.

Iki šiol tas vietas kartais paskausta. Jaučia, kad skausmas tarsi kyla į viršų - būna, kad ima skaudėti kairįjį smilkinį. Šį skausmą moteris sieja su limfmazgių problema. Prieš 7 metus atliktas galvos magnetinio rezonanso tyrimas - nerasta nieko įtartino.

Kartais paskausta kairįjį klubo sąnarį.

Be to, moteris vartoja vaistus, mažinančius cholesterolio koncentraciją kraujuje (ji siekia nuo 7 iki 9 mmol/l).

Maždaug kartą per metus moteris suserga peršalimo ligomis.

Prieš 7-8 metus buvo smarkiai suskaudęs kairysis šonas. Parą palaikyta ligoninėje, moteris buvo išleista namo. Gydytojai pasakę, kad skausmą galėję sukelti akmenys, bet operacija dar nesanti reikalinga.

Genovaitė PRIVEDIENĖ

Vakarų ekspresas on Facebook

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder