Tuberkulioze sergantys vaikai sulaukė dovanų

Tuberkulioze sergantys vaikai sulaukė dovanų

Ketvirtadienį, minint tarptautinę tuberkuliozės arba baltosios ramunės dieną, Klaipėdos tuberkuliozės ligoninės Vaikų tuberkuliozės skyriuje vyravo šventinės nuotaikos. Juos aplankė, dovanų ir vaišių atvežė verslininkė Daina Bosas.

Baltosios ramunės diena kovo 24-ąją minima jau 100 metų.

Tuberkuliozės skyriuje besigydantiems vaikams D. Bosas įteikė labai trokštamą dovaną - įstaigoje buvo įvestas internetas. Taip pat pasirūpinta ir kitokiomis pramogomis - vaikams įteiktas televizorius, DVD grotuvas, gausybė vaikiškų filmų. Leidyklos "Alma littera" išleistų vaikiškų knygelių atvežė labdaros ir paramos fondo "Saulės smiltys" atstovai. Kiekvienas gavo ir asmenines dovanėles, praskaidrinsiančias laisvalaikį. Po šventės visi skubėjo vaišintis tortu ir kitais gardumynais.

D. Bosas pasakojo jau nebe pirmą kartą aplankanti ir dovanomis palepinanti Klaipėdos tuberkuliozinio dispanserio vaikus. Šventė jų laukė ir prieš Kalėdas. Anot verslininkės, į ją tada kreipėsi labdaros ir paramos fondo "Saulės smiltys" savanoris Edgaras Isakovas, kuris pasiūlė prisidėti prie segančių vaikučių gerovės.

Šį kartą D. Bosas atkreipė dėmesį į tai, jog Klaipėdoje tarptautinė tuberkuliozės diena šiemet niekaip neminima, todėl pasitelkusi į pagalbą draugus nusprendė inicijuoti šventę sergantiems vaikams. Moteris džiaugėsi, jog sulaukė nuoširdžios pagalbos - netgi turgaus prekeiviai atsisakė užmokesčio už didžiulę dėžę mandarinų ir prašė juos perduoti kaip dovaną vaikams.

Ligoniukai geradariams taip pat atsidėkojo. Jie surengė nuoširdų pasirodymą su eilėraščiais, dainomis, netgi knygų ištraukų skaitymais.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder