Kviečia į kompiuterinio raštingumo mokymus suaugusiems

Kviečia į kompiuterinio raštingumo mokymus suaugusiems

Nuo pirmadienio, vasario 17 d., Klaipėdos miesto savivaldybės viešoji biblioteka vėl tęsia kompiuterinio raštingumo ir išteklių mokymus suaugusiems. 2014 metais siūlome išplėstą mokymų programą ir laukiame ne tik norinčių išmokti dirbti kompiuteriu, pažinti interneto galimybes, bet ir siekiantiems įgyti žinių darbui su MS Word 2010, MS PowerPoint 2010. Pradedantiesiems mokymai organizuojami nemokamai.

Gyventojų patogumui siūlome 3 temas:

1. Kompiuterinio raštingumo pagrindai "Išmokime dirbti kompiuteriu" (pradžiamokslis): pažintis su kompiuteriu, informacijos tvarkymas, teksto spausdinimas, paieška internete, elektroninis paštas, bendravimas Skype programa, saugumas internete. (nemokama paslauga pirmą kartą dalyvaujantiems).

2. Elektroninės paslaugos patogesniam gyvenimui (pažengusiems): El. bankininkystė, Valdžios institucijų elektroninės paslaugos, apsipirkti internetu paprasta ir patogu, sveikatos informacija ir paslaugos, kaip saugiai naudotis el.paslaugomis ir t.t. (nemokama paslauga pirmą kartą dalyvaujantiems).

3. Darbas su MS Office taikomosiomis programomis MS Word 2010, MS PowerPoint 2010 (pažengusiems): tekstinių dokumentų rengimas, pateikčių rengimas, dokumentų tvarkymas kompiuteryje, kopijavimas, įrašymas į įvairias laikmenas. (Mokama paslauga – 6 Lt už dieną)

Mokymai vyksta ir gyventojai registruojami Pempininkų filiale (Taikos pr.79/81a, tel. 346301) ir Jaunimo skyriuje (Tilžės g.9, tel. 314728).

Kviečiame registruotis!

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder