Madų šou - žiūrovų ovacijos moksleivių kūrybai

Madų šou - žiūrovų ovacijos moksleivių kūrybai

Mados podiumas nuklotas raudonu kilimu, prožektoriai, atrodantys tarsi dvaro sietynai, gimnazistų skurta renginio scenografija, pakili nuotaika ir minia nekantraujančių žiūrovų. Taip įspūdingai buvo pristatomi mokinių kūrybiniai darbai - madų šou "Mados dimensija".

Šis įvykis buvo tarsi sapnas, kuriame kaip iš gausybės rago liejosi kūryba ir lyg margas ornamentas kerėjo grožiu ir įvairove.

Visa tai vyko Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijoje. Čia madų šou vyksta kasmet, tad publika kaskart tikisi vis daugiau. Tačiau žiūrovų lūkesčiai kaip visada pasiteisina, netgi su kaupu.

Šis renginys buvo oficiali pavasario pradžia - išvadavo visus iš niūraus užsilikusio žiemos miego. Pražydo gėlės, pražydo ir mokykla.

Šį kartą buvo pristatyta 21 kostiumų kolekcija, per 90 modelių. Jas kūrė 9-12 klasių mokiniai, o kūrybiniam jų darbui vadovavo drabužių dizaino mokytoja Lolita - Loreta Žulpienė.

Modelis iš kolekcijos "Etno svingas"

Jaunųjų dizainerių galvos sprogte sprogsta nuo idėjų ir minčių, nes kolekcijos įkvėptos vizijų, svajonių ir maišto. Drabužių modeliai buvo siūti, rišti, konstruoti, instaliuoti, todėl labai įvairūs, žiūrovai tikrai nežiovavo iš nuobodulio. Netrūko ir ovacijų, ir švilpesių, juk scenoje - jos didenybė mada.

Modelis iš kolekcijos "Popierinės gėlės"

Įspūdingų kolekcijų buvo daug, bet įspūdingiausios: Joanos Sadauskaitės kolekcija "Žydintis grožis", įkūnijanti įspūdingus ir reto grožio augalus, Paulos Rudytės kolekcija "Tekanti saulė", įkvėpta Tolimųjų Rytų šalių kultūros, iš popieriaus sukurta Gretos Čiužaitės ir Gretos Ežerskytės kolekcija "Popierinės gėlės", Patricijos Regesaitės kolekcija "Vabalų metamorfozės" bei Augustės Zukaitės kolekcija "Spalvų manifestas", lyg šaltas dušas, raginanti netapti niūria asmenybe, prisitaikančia prie visko.

Modelis iš kolekcijos "Tekanti saulė"


Modelis iš kolkecijos "Aukso dulkės"

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder