"Obelėlė" paminėjo 50-metį

"Obelėlė" paminėjo 50-metį

"Rūpindamiesi kitų laime, mes randame ir savąją", - taip skamba didžiojo filosofo Platono mintis. Sunku patikėti, bet Klaipėdos lopšelis-darželis "Obelėlė" rūpinimąsi kitais jau skaičiuoja 50-uosius metus: penkiasdešimt rugsėjų su gausybe nedrąsių mažylių, įsikibusių tėveliams į rankas, penkiasdešimt prisirišimo rudenų, žiemų, pavasarių ir vasarų, per kuriuos užauginti vaikystės sparnai, paspaustos išsiskyrimui priešmokyklinukų rankos.

Tai penkiasdešimt atsakingo, kupino ieškojimo, kruopštaus darbo metų, atiduotų prasmingam darbui - sėkmingam vaikų ugdymui. Per penkiasdešimt metų darželio gyvenime įvyko nemažai pokyčių - keitėsi žmonės, aplinka, pavadinimai, bendruomenės tikslai. Šiuo metu įstaigoje veikia 2 ankstyvojo amžiaus, 3 ikimokyklinio amžiaus, 1 priešmokyklinio ugdymo grupės. Šiandien darželis didžiuojasi savo darbščiu, talentingu, kūrybingu ir, svarbiausia, laimingu kolektyvu.

Žmogui 50 metų reiškia brandą, išmintį, o mūsų įstaigai - tai 28 puikiai savo pareigas atliekantys darbuotojai, nuolat tobulėjantys pedagogai, pagal šiuolaikines technologijas modernizuotos ugdomosios erdvės, tobulėti skatinantys socialiniai partneriai, nuolat konkursuose, projektuose, akcijose dalyvaujantys vaikai ir jų tėvai, aktyviai reiškiantys savo nuomonę, dalyvaujantys įstaigos gyvenime, padedantys, kad darželis būtų patrauklus tiek vaikams, tiek visiems čia apsilankantiems.

Darželis yra nuostabus pasaulis, kur vyksta niekur kitur nepakartojamas gyvenimas, kur vaikai išgyvena daugybę jausmų, džiaugiasi, liūdi, myli. O mūsų tikslas - tą gražųjį vaikystės pasaulį puošti pačiomis vaiskiausiomis spalvomis.

Į šventę atvykusi pirmoji darželio vedėja Julija Litvinienė jausmingai prisiminė darželio įsikūrimo istoriją, šventėje negalėjusi dalyvauti buvusi vedėja Bronė Sedeikienė perdavė sveikinimus ir linkėjimus. Dovanomis, padėkos raštais ir linkėjimais įstaigos bendruomenę pagerbė Švietimo ir mokslo ministerijos, Klaipėdos savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus atstovai, buvę darbuotojai, socialiniai partneriai, kolegos. Tėvai dėkojo visiems įstaigoje dirbantiems darbuotojams. Tylos minute buvo pagerbti išėję Anapilin buvę darbuotojai, ugdytiniai.

Šventei džiaugsmingą toną davė Klaipėdos J. Karoso vaikų muzikos mokyklos pučiamųjų orkestras, vadovaujamas mokytojo Vilmanto Surdoko, savo darželį dainomis ir šokiais sveikino lopšelio-darželio vaikai, o šventės kulminacija buvo tėvų padovanotas įspūdingas krepšinio stovas su krūva kamuolių vaikams. Tai dar kartą patvirtina, kad pedagogai ir tėvai nuolat rūpinasi vaikų fizine ir psichine sveikata, jos saugojimu ir stiprinimu, kuriama tokia aplinka, kuri skatintų vaikus veikti, tirti, atrasti, sužinoti ir savo patyrimu dalintis su kitais, turėti galimybę patiems rinktis mėgstamą veiklą.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder