Seimo narys: daugelio vaikų stovyklų durys uždarytos

Seimo narys: daugelio vaikų stovyklų durys uždarytos

Seimo Socialdemokratų partijos frakcijos seniūno pavaduotojas Juozas Olekas susirūpinęs, ką šią vasarą veiks mokiniai, nes, jo duomenimis, daugelio stovyklų durys yra uždarytos.

"Daugelio nevyriausybinių organizacijų, kurios užsiimdavo vaikų vasaros poilsio organizavimu, sąskaitose taip ir liko nuliai. Man teko savaitgalį lankytis keliose buvusiose vaikų poilsio bazėse ir, deja, išgirsti liūdną žinią, kad teikti projektai dėl ES lėšų panaudojimo vaikų poilsiui taip pat nesulaukė dėmesio", - pirmadienį spaudos konferencijoje apgailestavo J. Olekas.

Jo teigimu, ne tik Švietimo ir mokslo ministerija taip elgiasi, bet ir Krašto apsaugos ministerija. Pasak parlamentaro, ji teigia, kad yra labai orientuota į pilietinį, patriotinį ugdymą, tačiau finansavimą vaikų šaulių stovykloms sumažino daugiau kaip tris kartus.

"2008 metais vasarą jaunųjų šaulių stovyklose užsiėmę buvo per 5 tūkst. vaikų, praeitais metais tokių vaikų liko tik apie 2 tūkst., o šiais metais numatyta, kad galbūt apie 1 tūkst. vaikų galės nuvykti į jaunųjų šaulių vasaros stovyklas. Taigi iš šių didelių kalbų apie pilietinį, patriotinį ugdymą matome visiškai priešingus veiksmus", - apgailestavo Seimo narys J. Olekas.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder