Šviesos ir gerumo šventė Hermano Zudermano gimnazijoje

Šviesos ir gerumo šventė Hermano Zudermano gimnazijoje

Vėlyvą lapkričio 11-osios vakarą Hermano Zudermano gimnazijos bendruomenė buvo susirinkusi švęsti jau tradicija tapusios šv. Martyno dienos.

Gimnazijos kiemelyje žvakių šviesoje mokiniai suvaidino trumpą inscenizuotą šv. Martyno istoriją. Šiuo spektakliu atkreipėme mokinių dėmesį, kad buvęs Romos karys neliko abejingas elgetai ir gelbėdamas jį nuo šalčio uždengė savo apsiaustu. O vėliau jis tapo vyskupu ir įkūrė ne vieną vienuolyną.

Tai tampa mūsų šventės simboliu - atjausti ir padėti galime kiekvienas. O bendruomenės eisena su degančiais žibintais ir dainomis aplink mokyklą suburia bendram jausmui.

Laužo šviesoje bendravo mokiniai, jų tėveliai ir mokytojai bei dalijosi atsineštomis vaišėmis.

Visus džiugino ir gimnaziją puošė kūrybingi rankų darbo žibintai, už kuriuos mes esame labai dėkingi mokiniams, jų tėveliams bei seneliams.

Šv. Martyno diena - tai vilties ir gerumo šventė, mokanti supratingumo ir gailestingumo, o šviečiantys žibintai kaip tik ir įprasmina visus šiuos dalykus: viltį, gerumą, supratingumą ir šviesą kiekvieno žmogaus gyvenime.

Manome, kad dar ilgai išlaikysime ir toliau puoselėsime šią gražią tradiciją. Esame labai dėkingi visiems bendruomenės nariams už geranoriškumą bei supratingumą.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder