Andre Agasio pamoka

Andre Agasio pamoka

Sunku nuspėti, kur būtų nuvedusi tenisininko santuoka dar po metų, tačiau, savo agentų džiaugsmui, A.Agasis atsitokėjo ir, trečiosioms vedybų metinėms artėjant, nutarė skirtis. Nesunku spėti, jog po skyrybų sporto žvaigždės reikalai pradėjo taisytis. Po pusmečio jis vėl tapo pirmąja pasaulio rakete ir geriausiai mokamu tenisininku profesionalu pasaulyje. Ir dar - A.Agasis sėkmingai sukūrė šeimą su savo kolege tenisininke Stefi Graf.

Sportininko vedybų istorija padarė didelį įspūdį tenisininkų vadybininkams - nuo tol sutartyse atsirado slaptų punktų, numatančių įvairias sankcijas už žaidėjo įvaizdį gadinančius intymius ryšius, vedybas be vadybininko sutikimo arba dar blogiau - neplanuotą nėštumą pačiame sezono įkarštyje. Tačiau šie griežti apribojimai varžė ne visas profesionalias tenisininkes, o tik pačias populiariausias, bulvarinės spaudos tituluojamas sekso simboliais. Todėl šiame sąraše atsidūrė gražiausios sportininkės - Ana Kurnikova, Martina Hingis, Barbara Šet, Daniela Hantuchova, o neseniai prie jų prisidėjo ir Marija Šarapova. Kiekvienas vadybininkas savo globotines kontroliuoja skirtingai - labiausiai nepasisekė M.Šarapovai: agentai jai skyrė, galima sakyti, namų areštą. A.Kurnikovos agentai elgėsi gerokai šiuolaikiškiau - jie ne tik nevaržė Rusijos gražuolės meilės reikalų, bet ir gerai iš jų uždirbo.


Bet toliausiai nuėjo Melani Molitor - Martinos Hingis, buvusios pirmosios pasaulio raketės motina ir vadybininkė. Žinodama, kad jos dukra labai nemėgsta prakaituoti treniruoklių salėje ir bėgioti krosų, ponia Melani Martinos pasimatymus įtraukė... į treniruočių ir ištvermės programas. Šis genialus sumanymas davė vaisių keletą metų, kol neįvyko nenumatyta - M.Hingis pametė galvą dėl vieno geriausių futbolo gynėjų pasaulyje, Anglijos rinktinės ir Londono „Arsenal“ žvaigždės juodaodžio Solo Kambel. Meilė užklupo tenisininkę per patį triukšmingos reklamos kampanijos, skirtos M.Hingis sugrįžimui į teniso kortus po dvejų metų pertraukos, įkarštį. Šios akcijos organizatoriai tikėjosi uždirbti mažiausiai 50 mln. dolerių, kurių pusė būtų atitekę pačiai tenisininkei. Deja, garsiojo sugrįžimo nebuvo, tačiau M.Hingis nė kiek nesigaili prarastų milijonų, nes nuo šiol vienintelis jos tikslas - tapti ponia Kambela.

Beširdės gražuolės

Sporto įžymybių meilę, kad ir kokia ji būtų nenuspėjama, vis dėlto galima kontroliuoti. Žinoma, jeigu sportininkų meilės objektas pats nepradeda kokio gudraus žaidimo. Taip atsitiko vienam geriausių pasaulio puolėjų Maiklui Ovenui. Jo pergalių meilės fronte sąraše tik vienas vardas - buvusi klasės draugė Luiza Bonsal, kurią būsimasis futbolininkas įsimylėjo dar trečioje klasėje. Šiai smulkutei brunetei M.Ovenas ištikimas iki šiol, nors pastaraisiais metais sportininko išrinktoji gerokai apkartino jam gyvenimą. Būtent ji privertė garsųjį anglą palikti klubą „Liverpool“, kuriame jis buvo ryškiausia žvaigždė, gaunanti 100 tūkstančių svarų per savaitę. Ji įtikino M.Oveną persikelti į geresnį „Real“ klubą, nors Maiklas buvo priverstas pasirašyti labai nepalankų kontraktą.

Savo beširdiškumu atsiskleidžia ir garsioji Peris Hilton, gerai žinomo visame pasaulyje viešbučių tinklo paveldėtoja. Susižavėjusi, vienu patraukliausių tenisininku Marku Filiposu, žaidusiu 2003 metų Vilbeldono turnyro finale, ji pirmiausia išskyrė sportininką su drauge - garsia australų dainininke Delta Gūdrem. O tada pasiskelbė ir išlaidumu garsėjančio tenisininko rėmėja. Markas nė nespėjo mirktelėti, kai tapo vilioklės P.Hilton įkaitu.

Nenuostabu, kad Markas per vieną sezoną iš 18-os vietos pasaulyje smuktelėjo į 109-ąją ir uždirbo juokingai mažai. Netrukus įvyko tai, kas buvo neišvengiama - iki valiai pasimėgavusi „žaisliuku“, patrakėlė P.Hilton jį paliko.

Tigro medžioklė

Klastingosios moterys sukėlė krizę ir garsiausio golfo istorijoje žaidėjo Tigerio Vūdso karjeroje. Nuo pat pirmųjų dienų profesionaliajame sporte paskui simpatiškąjį mulatą lakstė pulkai vilioklių ir pinigų medžiotojų. Ko tik nesigriebė gražuolės, bandydamos prisijaukinti „tigrą“. Skandalingoji monarchijos atstovė Sara Ferguson, topmodelis Taira Banks, tenisininkė Monika Seleš...

Deja, nė vienai gražuolei nepavyko pasiekti daugiau nei bučinio į skruostą. Bet štai arenoje netikėtai pasirodė nauja nepaprasta konkurentė - 19-metė Čikagos universiteto studentė Džoana Džagoda. Sunkiai susirgus Tigerio tėvui, mergužėlė pasistengė užvaldyti ne tik garsųjį golfo žaidėją, bet ir visą jo turtą. Tačiau ji neįvertino tėvo įtakos - vos išėjęs iš ligoninės, šis bemat atsikratė įžūlios išsišokėlės pasitelkęs privačius detektyvus, o šie iškapstė ją kompromituojančios medžiagos. Tačiau netrukus atsirado jau kita plėšrūnė - švedų modelis Elin Nordegren, kuri, nors ir blondinė, buvo labai apsukri ir protinga. Per keletą mėnesių ji tapo teisėta T.Vūdso žmona. Karibų jūroje stovinčioje jachtoje atšoktos vestuvės sutapo su ryžtingu pagrindinio T.Vūdso konkurento Vijay Singo spurtu. Fidžio sportininkas išstūmė Tigerį iš pirmosios geriausių golfo žaidėjų sąrašo vietos.

Neišgalvotas scenarijus

Kalbant apie dramatiškus profesionalių sportininkų romanus negalima neprisiminti italų futbolininkų. Vieno iš „Juventus“ lyderio Alesandro del Pjero istorija galėtų tapti puiku meksikietiškos televizijos novelės scenarijumi. Ypač įspūdingai atrodytų pirmosios serijos, kur pagrindinis herojus iš pirmo žvilgsnio įsimyli į kalnų kurortą pailsėti atvykusią mis Italija, nekreipdamas dėmesio į teisėtą gražuolės vyrą - legendinį slidininką Albertą Tombą. Po įtemptos ir gana negarbingos kovos A.del Pjeras nugali, bet futbolininko gyvenimas tampa nesibaigiančiu skandalu, o jo sporto laimėjimai spaudoje aprašomi vis rečiau.

Parengta pagal dienraščio "Vakaro žinios" priedą "Geras"

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder