Astos Stašaitytės-Masalskienės tradicija - atostogos Alanijoje

Astos Stašaitytės-Masalskienės tradicija - atostogos Alanijoje

- Kur šią vasarą atostogavote?

- Šešias savaites praleidau Alanijoje, Turkijoje. Filmavome laidas BTV televizijai, o vėliau atvažiavo Giedrius (A.Stašaitytės-Masalskienės vyras Gierius Masalskis - aut. past.) su vaikais. Ir jau buvo tikros šeimyninės atostogos. Alaniją vadinu savo personaline Palanga, nes važiuoju ten jau 10 metų iš eilės.

- Kur dažniau atostogaujate - užsienyje ar Lietuvoje?

- Užsienyje. Atostogos man yra tada, kai kur nors išvyksti. Šią vasarą planuojame dar vieną kelionę, bet negaliu apie ją plačiau pasakoti, nes kai kuriems mūsų šeimos nariams tai bus staigmena.

- Kokį poilsį renkatės dažniau - aktyvų ar pasyvų?

- Kai atostogauju su šeima, poilsis būna aktyvus, nes mes stengiamės daug pakeliauti ir pamatyti, išsinuomojame automobilį, o šiemet Giedrius Alanijos apylinkes apžiūrėjo važiuodamas motociklu. Bet jei aš atostogauju viena ar su drauge, renkuosi pasyvų poilsį. Paplūdimio su knyga man labai reikia. Ypač pasibaigus darbams televizijoje. Manau, pasyvaus poilsio poreikis atsiranda dėl labai aktyvaus kasdienio gyvenimo, nuolatinio bėgimo.

- Kokias pramogas praktikuojate tik vasarą?

- Renku uogas šalia namų esančiame miške. Didžiausia šios vasaros netektis - dėl ilgo filmavimo Turkijoje nerinkau ir nevalgiau žemuogių. Mėlynių dar truputį spėjau pasirinkti. Vasaros pramoga yra naktiniai kino seansai, kuriuos rengiame savo namų terasoje. Visi vandens parkai man yra vasaros pramoga. Mėgstu leistis nuo kuo statesnių vandens kalnelių. Ir man kuo aukščiau, kuo baisiau, tuo geriau! Nors svarbiausia pramoga vasarą - Viduržemio jūra. Per tas šešias savaites gal tik dvi dienas neišsimaudžiau Viduržemio jūroje. Valandos maudynės man - privaloma.

- Kaip pakeliate karščius?

- Labai gerai. Man kuo karščiau, tuo geriau! Nors temperatūra Turkijoje siekė ir 40 laipsnių, jokių problemų dėl karščio neturėjau. Nesu iš tų žmonių, kurie dėl karščio negali dirbti ar net galvoti. Karščius pakeliu labai gerai ir tai yra dar viena priežastis, dėl ko aš galiu Turkijoje ir dirbti, ir atostogauti be saiko. Tailandas, Egiptas, Naujoji Zelandija, Kalifornija, Ispanija, Australija... - tai vietos, kuriose buvau ir dar tikrai sugrįšiu, nes ten šilta ir gražu. Laukiame, kol sūnūs paaugs ir bus pasiruošę tolesnėms kelionėms.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder