Aukso žiedus sumainys Raimonda Laužikienė ir Valentinas Masalskis

Aukso žiedus sumainys Raimonda Laužikienė ir Valentinas Masalskis

Kovo 22 dieną Klaipėdos santuokų rūmų Mažojoje salėje žiedus sumainys žinomas aktorius, režisierius, Klaipėdos jaunimo teatro vadovas Valentinas Masalskis (63 m.) ir "Kultūros fabriko" vadovė Raimonda Laužikienė (55 m.).

Jau kuris laikas tarp miestiečių buvo kalbų apie poros santykius, tačiau dabar tai - oficialu. Nei R. Laužikienė, nei V. Masalskis šia tema su "Vakarų ekspreso" žurnalistais kalbėti nepanoro.

Pasiteiravus apie tokį svarbų gyvenimo žingsnį, R. Laužikienė labai nustebo ir prapliupo juokais. "Esate tikri ilganosiai, - juokėsi ji. - Tai - asmeninis reikalas. Tikrai neduosiu interviu šiuo klausimu. Nebent jau po fakto. Maža ką, gal net ir neįvyks vestuvės. Žinot, visko būna."

R. Laužikienė 25-erius metus praleido santuokoje su architektu, užaugino dvi dukteris Elzę ir Emiliją. Pastaroji baigė dizaino studijas Anglijoje.

Valentinas Masalskis - vienas garsiausių Lietuvos teatro ir kino aktorių, režisierių, Klaipėdos universiteto profesorius. Aktorius 1996 metais apdovanotas Nacionaline kultūros ir meno premija. 2014 m. V. Masalskiui buvo įteiktas Kultūros ministerijos garbės ženklas "Nešk savo šviesą ir tikėk".

Apie šeimą V. Masalskis atvirauti niekada nemėgo. Žinoma tik tiek, kad tai - ne pirma santuoka, kad turi sūnų.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder