Beprotiškas genialumas

Beprotiškas genialumas: šis vardas Dikaprijui atnešė sėkmę

Rimtą paraišką ateičiai Leonardas Dikaprijas pateikė jau prieš gimdamas: berniukas labai sukruto mamos pilve, kai ši, viešėdama Florencijoje, mėgavosi Leonardo da Vinčio paveikslais. Pasitarę tėvai nutarė pirmagimį pavadinti didžiojo dailininko vardu ir neapsiriko.

Šis vardas L.Dikaprijui atnešė sėkmę, ir dabar pagal užklausų skaičių paieškos sistemose jis beveik nenusileidžia savo didžiajam bendravardžiui.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

„Tikras priekvailis“

Leonardas Vilhelmas Dikaprijas (Leonardo Wilhelm DiCaprio) gimė 1974 m. Los Andžele vokietės Irmelinos ir italų kilmės amerikiečio Džordžo šeimoje.

Tėvai išsiskyrė, kai berniukui buvo vos metai, bet likęs gyventi su motina jis daug bendravo su tėvu ir iki šiol mano, kad už daug ką turi būti jam dėkingas.

Pirmą kartą aktoriaus duonos L.Dikaprijas paragavo jau trejų, kai tėvas jį nusivedė į vieno garsaus amerikietiško serialo filmavimą. Bet dėl savo nepaprasto judrumo berniukas negalėjo toliau dalyvauti projekte.

Aktorius prisimena, kad vaikystėje buvo nepakenčiamas vaikas.

Beje, jaunasis Leo nebuvo įsitikinęs, kad jam lemta tapti aktoriumi, jam atrodė daug labiau tikėtina, kad taps biologu arba... bepročiu.

Berniukas, augęs tarp ekscentriškos Holivudo bohemos, kai kada pamatydavo to, dėl ko iš tiesų bijodavo išsikraustyti iš proto.

„Kokių tik tipų neprisižiūrėjau!“ - prisimena aktorius. Gyvenimas tarp neprognozuojamų hipių jį užgrūdino ir pavertė tikru maištininku: „Aš atsikirtinėdavau visiems iš eilės ir buvau pasirengęs muštis su bet kuo, o kai vyrukui, kuris yra trejais metais vyresnis, pasakai, kad išspardysi jam subinę, subinę išspardo tau.

Buvau tikras priekvailis, nėra jokių abejonių“.

Galbūt todėl beprotybės tema yra visos aktoriaus karjeros leitmotyvas ir taip gerai jam pavyksta.

Protiškai atsilikusio pagrindinio herojaus brolio vaidmuo filme „Kas graužia Gilbertą Greipą“ faktiškai tapo jam kelialapiu į gyvenimą ir pelnė pirmąją „Oskaro“ nominaciją.

O kad Martinas Skorsezė (Martin Scorsese) mėgsta L.Dikaprijui skirti pamišėlių vaidmenis - tai pasakiškai turtingo keistuolio Hovardo Hjuzo filme „Aviatorius“, tai psichopato policininko iš filmo „Kuždesių sala“ - yra visiškai akivaizdu.

Alyvos į ugnį šliūkšteli ir aktoriaus kolegos, dažnai minintys beprotišką Leonardo genialumą.

Tokia yra talentingo aktoriaus dalia.

Žiūrovą sunku priversti tavimi patikėti, bet jei jau pavyksta, nuo savo personažų reputacijos nebepabėgsi.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Laimės kūdikis

Ir štai, būdamas 22-ejų, po kelių sėkmingų vaidmenų, L.Dikaprijas sulaukė tikros žvaigždžių valandos. Iš pradžių Bazas Lurmanas (Baz Luhrmann) pakviečia jį į savo „Romeo ir Džuljetos“ interpretaciją, o paskui ekranuose pasirodo „Titanikas“.

Įdomu, kad filmuotis pas Džeimsą Kameroną (James Cameron) L.Dikapriją įkalbėjo jo bičiulė Keitė Vinslet (Kate Winslet).

Jos dėka L.Dikaprijo veidas ne tik atsidūrė ant milijonų marškinėlių ir mergaičių kambarių sienų, bet ir pateko į garsiausiųjų režisierių akiratį.

Būtent po „Titaniko“ prasidėjo ilgametis aktoriaus bendradarbiavimas su M.Skorseze, per pertraukas filmuojantis pas Kristoferį Nolaną (Christopher Nolan), Stiveną Spilbergą (Steven Spielberg) ir Kventiną Tarantiną (Quentin Tarantino).

Trys „Oskaro“ nominacijos, visas lagaminas „Auksinių gaublių“, MTV premijų ir kitų apdovanojimų - bagažas, su kuriuo L.Dikaprijas nusigavo iki savo 35-mečio.

Dėl šių ne itin reikalingų, bet daug reiškiančių dalykų Leo gali sau leisti rinktis nuotakas iš pačių gražiausių pasaulio topmodelių, iškylauti prašmatniomis jachtomis su savo garsiais draugais, leisti milijonus drambliams ir tigrams gelbėti, mėnesius lindėti Afrikoje, toli nuo civilizacijos.

L.Dikaprijas garsėja tuo, kad rūpinasi aplinka. Negana to, kad važinėja elektromobiliu ir namuose naudoja saulės baterijas, jis dar ir įkūrė aplinkosaugos fondą ir bastosi po visą pasaulį, dalydamas solidžias sumas jai gelbėti.

Meilė gyvūnams jį nuvedė ir į Rusiją, kur L.Dikaprijas dalyvavo tarptautiniame tigrų apsaugos forume.

Beje, su Rusija Holivudo aktorių sieja tikras kraujo ryšys - jo močiutė Jelena Smirnova buvo rusė.

O neseniai internete pasirodė pranešimų, kad jis su Tomu Henksu (Tom Hanks) ketina kurti filmą apie Michailą Gorbačiovą.

Širdies reikalai

L.Dikaprijui šalia savęs jam patinka matyti „pačias pačias“, jam prilygstančias moteris. Holivudo gražuolio buvusių merginų sąraše - Naomi Kembel (Naomi Campbell), Liv Tailer (Liv Tyler), Eva Hercigova (Eva Herzigova).

Rimtų L.Dikaprijo romanų serija prasidėjo nuo brazilės modelio Žizelės Biundchen (Giselle Buendchen), su kuria susipažino 2000 m. naktiniame klube.

Jie susitikinėjo net 5 metus, nuolat pykdamiesi ir skirdamiesi. Matyt, tokia įtampa abiejų netenkino ir 2005 m. jie išsiskyrė.

Bet L.Dikaprijas liūdėjo neilgai ir netrukus šalia jo atsirado kita gražuolė - modelis iš Izraelio Bar Refaeli.

Sklandė gandai apie sužadėtuves, kurių neva reikalavo aktoriaus mama Irmelina.

Kad ir kaip ten buvo, 2010 m. Bar ir Leonardas galutinai išsiskyrė. Daugiau į tokius ilgus ir rimtus romanus aktorius nesileido ir mylimąsias keičia maždaug kartą per metus.

Vienintelė aktoriaus gyvenimo moteris vis dar yra jo mama, kurios bruožų jis ieško visose merginose. Į visas pašaipas aktorius juokais atsako, kad turi ką veikti ir be vedybų, ir tvirtina, kad santuokai dar nesubrendo.

Paaiškino, kodėl Leonardas Dikaprijas mezga romanus su jaunomis merginomis

Amerikiečių aktorė Catherine Ryan atskleidė, kad Leonardo Dikaprijo gyvenimui didelę įtaką padarė filmas „Titanikas“.

Ji teigia, jog aktorius įstrigo jauno vaikino amžiuje.

1997 m., kai pasirodė „Titanikas“, Leonardas sulaukė neįtikėtino populiarumo. Jis tapo Holivudo gražuoliu, kurį įsimylėjo milijonai moterų.

Tačiau bėgant metams jo gyvenime, atrodo, niekas nepasikeitė. Pastaruoju metu jis turėjo romanų tai su viena, tai su kita mergina.

Tačiau stebina tai, kad visos jo draugės yra ne vyresnės nei 25 metų.

Catherine savo „Twitter“ puslapyje pažymėjo, kad dažniausiai aktorius pastebimas su merginomis laive – tai taip pat nuoroda į „Titaniką“.

Žurnalistė Caitlin Moran išreiškė tokią pačią nuomonę.

„Manau, kad jis turi „Titaniko“ traumą. Jis susitikinėja su moterimis, tarsi būtų tokio pat amžiaus, kaip ir filmo sukūrimo metu, ir nuolat ilsisi jachtoje.

Vyrui reikia terapijos“, – rašė ji.

Ryan atsakė, kad aktoriaus elgesyje nėra nieko nusikalstamo, tiesiog visa tai atrodo baisokai.

Yra žinoma, kad Holivudo aktorius ne kartą pramogavo su daug jaunesnėmis merginomis.

Jis ypač mėgsta leisti laiką su modeliais ir aktorėmis.

Tarp jo favoričių buvo Kelly Rohrbach, Toni Garrn, Blake Lively, Gisele Bündchen, Helena Christensen, Camilla Morrone ir kitos.

Tačiau Leo dar niekada nebuvo oficialiai vedęs.

Todėl jis laikomas pagrindiniu Holivudo kavalieriumi.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Šaltinis: VE.lt, "TV publika"

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder