Birutei Navickaitei atliko krūtinės didinimo operaciją

Birutei Navickaitei atliko krūtinės didinimo operaciją

Palangoje gyvenanti buvusi Seimo nario Petro Gražulio mylimoji ir jo vaiko mama Birutė Navickaitė išpildė savo seną svajonę. Prieš daugiau nei metus dukters susilaukusi moteris atliko krūtinės didinimo operaciją.

B.Navickaitė 15min pasakojo jau seniai svajojusi atlikti šią operaciją. Kaip pati sako, daugelį metų jautė kompleksus dėl savo kūno, nešiojo tik plačius, formas paslepiančius drabužius.

„Mano visos liemenėlės buvo su pakietinimais, rūbai – uždari, viskas paslėpta. Nemanau, kad moteris gali būti laiminga, kai neturi krūtinės“, – įsitikinusi Birutė.

Pasiryžusi imtis veiksmų ji visai neseniai užsirašė į kliniką, o kitą dieną buvo atlikta operacija.

Šiuo metu Birutė jau grįžusi iš ligoninės, džiaugiasi, kad viskas praėjo be komplikacijų: „Operacijos nereikėjo laukti, naktimis nemiegoti, apie ją galvoti. Viskas įvyko greitai ir sklandžiai.“

Nors Birutė pasakojo, kad idėja apie plastinę operaciją jos galvoje sukosi jau nuo jaunystės, tačiau kol kas šios idėjos negalėjo įgyvendinti dėl prieš daugiau nei metus gimusios dukters. Kadangi mažylę reikėjo pastoviai nešioti, gydytojai liepė palaukti.

„Praeitais metais rudenį apie tai svarsčiau labai rimtai, bet susilaikiau dėl finansinių priežasčių, dėl mergaitės“, – sakė moteris.

Tačiau vos prieš kelias dienas atlikusi operaciją Birutė sakė esanti ja labai patenkinta. Anot moters, kiekvienas žmogus gyvenime turėtų vadovautis ne baimėmis, o siekiu jaustis taip, kad būtum laimingas.

„Niekam ne paslaptis, kad esu dirbantis žmogus, man nereikia sėdėti prie bažnyčios, turiu savo versliuką, todėl užsidirbu pinigėlių, dėl to man niekas neturi pareikšti priekaištų, kad kažką sau leidau“, – priduria Birutė.

15min ji teigė, kad pati priėmė šį sprendimą, o jei kas ir būtų bandęs ją atkalbėti, nebūtų klausiusi. Neatbaidė ir po atlikėjos Nijolės Pareigytės istorijos viešumoje pasirodžiusi informacija apie operacijos pasekmes, galimą žalą sveikatai.

„Manęs tai negąsdino. Žinau, kad ateity reikės pasikeisti implantus. O net ir nepasididinus krūtinės, jai gali kas nors nutikti. Šiandien labai džiaugiuosi, kad pagaliau ryžausi atlikti operaciją“, – sako Birutė.

Tiesa, prieš atsiduodama į chirurgų rankas moteris pasakojo sulaukusi vieno patarimo iš pažįstamos. Ji Birutei pasiūlė įsidėti kuo didesnius implantus, jei jau pasiryžo tokiai gultis ant operacinės stalo.

Paklausus, ar anksčiau B.Navickaitė jau yra atlikusi kokius nors chirurginius patobulinimus, moteris pasakojo išbandžiusi ir pakeitusi ne vieną savo trūkumą. Tačiau viskas, anot jos, atrodo labai natūraliai.

„Manau, kad geriau nueiti pas gydytoją, nei pirkti kosmetiką. Esu nusipirkusi kremą už 700 litų, kitą dieną atsibudau ir veidrodyje pamačiau save visą užtinusią nuo jo“, – prisiminė Birutė.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder