Dvigubą išdavystę patyręs D. Bunkus: „Maldavau jos neišeiti, negriauti visko, ką sukūrėm per 4 metus“

Dvigubą išdavystę patyręs D. Bunkus: „Maldavau jos neišeiti, negriauti visko, ką sukūrėm per 4 metus“

Verslininkas Danielius Bunkus (43 m.) ir jo dukters Nicole motina Viktorija Siegel (25 m.) apie skyrybas žiniasklaidai komentarų nedalija, bet kur kas iškalbingesni jiedu socialiniuose tinkluose.

 Viktorija apie nutrūkusius santykius rašė socialiniame tinkle „Instagram“, kuriame sekėjams žadėjo „netrukus pasakyti visą tiesą“ bei dėkojo už palaikymą, o Danielius savo santykių versiją pasakoja platformos „Discord“ serveryje.

Į vėlų ketvirtadienio vakarą patalpintą D.Bunkaus žinutę sureagavo ir V.Siegel, kuri rašė besijaučianti provokuojama ir žadėjo „netylėti, jei tai nesiliaus“.

 

 

Viktorija Siegel ir Danielius Bunkus.

Pateikiame D.Bunkaus vardu rašytą žinutę: „Nemeluosiu. Man tai yra skaudžiausias gyvenimo etapas per 43 metus.

Beprotiškai skaudus, kurio nelinkėčiau niekam. Dvigubą dviejų pačių artimiausių žmonių išdavystę yra tikrai sunku pakelt. Aš perlipau per save nežmoniškom pastangom, nes supratau, kad didesnės vertybės kaip Viktorija ir Nicole gyvenime neturėsiu ir negaliu jų prarasti.

 

 

Viktorija Siegel ir Danielius Bunkus.

Atleidau ir daviau antrą šansą žmogui, kurį be proto myliu. Bet ir šį šansą ji paniekino ir tęsė santykius toliau su žmogum, kuris ilgą laiką man buvo artimesnis už brolį. Kai vėl tą sužinojau, vistiek maldavau jos neišeiti, negriauti visko, ką sukūrėm per 4 metus, ir negriauti Nicoles ir mano gyvenimų.

Ji išėjo. Ir man tai yra skaudžiausia gyvenimo patirtis su kuria dar vis negaliu susitaikyti, nes be proto jas myliu. Nekaltinu Viktorijos ir nejaučiu jai jokios neapykantos. 

Vis dar ją myliu, bet ji pasirinko kitą kelią.

Yra žiauriai skaudu ir gaila, kad visas tavo gyvenimas, viltys ir pastangos dužo. Tai tiek“, – rašoma forumo serveryje patalpintoje žinutėje. D.Bunkus atsakė ir į daugiau forumo nares dominančių klausimų.

Vienas jų – ką vyras veikė buvusios žmonos, dainininkės Natalijos Bunkės namuose. Šiltus santykius su moterimi, sūnaus Kristupo mama palaikantis vyras atsakė, kad Natalija – artimas žmogus, galintis patarti. 
Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder