Kai tik baigsis karantinas, Nina Puteikienė sės ant dviračio ir...

Kai tik baigsis karantinas, Nina Puteikienė sės ant dviračio ir...

Didžiausio Vakarų Lietuvos dienraščio "Vakarų ekspresas" redakcija šiuo metu rengia žinomų klaipėdiečių apklausas: "Ką veikiate karantino metu" ir "Kokius tris pirmus darbus atliksite pirmiausiai, kai tik baigsis karantinas?" Pirmoji į jas atsiliepė Klaipėdos miesto tarybos narė Nina Puteikienė.

"Kai tik baigsis karantinas, sėsiu ant dviračio ir dumsiu - Į Smiltynę, į darbą Lietuvos jūrų muziejuje. Dviračių sezonas jau prasidėjo, tai pasiilgau to smagaus važiavimo.

Pirmas dvi savaites nieko man netrūko, kiekvieną dieną iki karantino, atrodo, prisibėgiojau po renginius visiems metams.

Dabar jau užtikau save galvojant, kad labiausiai pasiilgau kino salės. Tos magiškos atmosferos, kuri leidžia pabėgti toli, užsimiršti, patirti tai, ko nesi patyręs, pagaliau - pasinerti į grožio pasaulį.

Gyvenimas yra skaudus, todėl menas ir grožis jame yra būtinas. 

Karantinas blogai gal tik vienu aspektu - nėra priežasties pakilti nuo darbo stalo: o darbų apstu - tiek tiesioginio muziejuje, kur labai svarbi virtuali komunikacija tuo metu, kai viskas uždaryta, tiek ruošiantis tarybos posėdžiui, tiek reaguojant į klaipėdiečių prašymus, skundus, kurių, šiuo sudėtingu laikotarpiu, tikrai netrūksta.

Karantino metu atsirana ir malonių dalykų: pagaliau persodinau kambarinius augalus.

Kai girdžiu skundus, kad reikia būti kartu su šeima ir kad tai yra sunku, nustembu: man tai labai patinka. Be abejo, reikia daugiau laiko praleisti ir virtuvėje, bet gaminti man irgi patinka.

Karantinas sumažino pasaulį,  bet atkuria ryšius tarp artimiausių žmonių ir gražina mus visus prie tikrųjų vertybių. Nežiūrint viso siaubo, kurį matome pasaulyje, nežiūrint į tai, kad patirsime ekonominį kolapsą".

Mielai raginame ir kitus politikos, kultūros, verslo, sporto ir kitų sričių atstovus pasidalinti įspūdžiais: ką veikiate karantino metu ir planais, ką veiksite, kai tik baigsis karantinas? 

Laukiame Jūsų laiškų -  [email protected]


Raktažodžiai
Sidebar placeholder