Kaip švenčia karaliai?

Kaip švenčia karaliai?

Kembridžo hercogienė Keitė Midlton (Kate Middleton) sausio 9 d. švenčia savo 33-ejų metų gimtadienį. Tai jau ketvirtasis jos gimtadienis karališkoje šeimoje. Antrojo vaiko su vyru princu Viljamu (William) besilaukianti moteris kol kas neatskleidė, kaip minės savo gimimo dieną, tačiau akivaizdu, kad ar dėl savo būdo, ar dėl atsakingų pareigų audringiems vakarėliams ji nenusiteikusi. Nors buvę K.Midlton gimtadieniai praėjo ramiai, tačiau karališkai. Sužinokite, kaip švenčia tikri karaliai.

Jubiliejus 9-ojo dešimtmečio stiliumi

Hercogienės 30-ojo jubiliejus šventės organizavimas buvo patikėtas jos vyro princo Viljamo broliui Hariui (Harry) ir jos sesei Pipai (Pippa). Jiedu po kelių mėnesių planavimo surengė 9-ojo dešimtmečio stiliaus vakarėlį. Į jį buvo pakviesti tik artimiausi draugai ir šeimos nariai.

Gimtadienio išvakarėse hercogienė su princu aplankė režisieriaus Stiveno Spilbergo (Stephen Spielberg) filmo "Karo žirgas" premjerą Londone. Po jos nuvyko į labdarai skirtą vakarienę.

Be abejo, smalsu, ką gi jubiliejaus proga K.Midlton gavo dovanų. Nors niekas nežino, ką jai padovanojo karalienė, sklido gandai, kad princas Viljamas savo žmonai įteikė aliejiniais dažais tapytą jos paveikslą, šitaip paminėdamas ne tik 30-ąjį jubiliejų, bet ir pirmąjį gimtadienį karališkoje šeimoje. Be to, savo mylimąją jis pamalonino ir prabangiu laikrodžiu.

Nauja pradžia

31-asis gimtadienis K.Midlton buvo ypatingas, mat ji jau laukėsi pirmagimio. Buvo pranešta, kad šeima šventę planuoja praleisti labai ramiai tik su pačiais artimiausiais žmonėmis. Anot patikimų šaltinių, hercogienė turėjo planų gimtadienį atšvęsti savo tėvų namuose.

Tais metais niekas neatviravo ir apie gautas dovanas, mat visas dėmesys buvo nukreiptas į būsimą kūdikį. 2013 m. liepos 22 d. K.Midlton pagimdė berniuką. Anot jaunųjų tėvų, tai ir buvo didžiausia ne tik gimtadienio, bet ir viso gyvenimo dovana.

Šventė artimųjų rate

Per savo 32-ąjį gimtadienį hercogienė galėjo labiau atsipalaiduoti. Praėjusiais metais jos garbei kukli vakarienė vyko Kensingtono rūmuose. Princas Viljamas iš universiteto grįžo anksčiau, kad galėtų daugiau
dėmesio skirti savo šeimai.

Šventėje dalyvavo K.Midlton tėvai, sesuo Pipa su broliu Džeimsu (James) ir tuomet 6 mėnesių jau sulaukęs sūnus Džordžas (George). Paklausus namų tvarkytojos, koks valgiaraštis buvo planuojamas vakarienei, ši sakė, kad patiekalai nebuvo labai prašmatnūs. Gimtadieniui buvo pasirinkta itališka virtuvė.

Rami vakarienė artimųjų rate buvo tai, ko norėjo pati hercogienė. Panašu, kad audringų vakarėlių ji išties nemėgsta.

Parengta pagal priedą „Laisvalaikis“

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder