Kate Moss: atviros fotografijos ir šokiruojanti išpažintis

Kate Moss: atviros fotografijos ir šokiruojanti išpažintis

Supermodelis Keitė Mos, tapusi paskutine iškeliaujančios "nualinto grožio" ir "heroininio blizgesio" epochos ikona, nusifotografavo apsinuoginusi Endžio Varhoulo įkurtam žurnalui "Interview Magazine" bei išsipasakojo apie savo seksualinę patirtį, anoreksiją ir krūtų implantus.

Pačios stilingiausios pasaulyje garsenybės veidas nuolat puikuojasi visų madingiausių planetos žurnalų viršeliuose. 34-erių manekenė patenka į legendinių modelių, paveikusių visą mados istoriją ir podiumų grožio standartus, dešimtuką.

Sekso simbolio nuomone, moterys per 30-į yra kur kas geresnės lovoje nei jauniklės. "Manau, taip yra todėl, kad mes jau turime patirties."

Svarstydama apie vyrų ir moterų skirtumus, Keitė pabrėžia: "Vyrai - tai tikri šėtonai ir visiški niekšai."

Kad ir kokie jie būtų, Keitės dėmesį vyrai vis dėlto traukia. "Pirmiausia, pažvelgusi į vyriškį, atkreipiu dėmesį į jo akis ir lūpas, o pažiūrėjusi į moterį - pirmiausia įvertinu krūtinę. Visai kaip vyras, - juokiasi topmodelis. - Manau, kad krūtų implantai yra siaubinga. Labai daug mano draugių "prisipumpavo" krūtinę - mano nuomone, jos labai klysta. Juk tai ir pavojinga.

Vienai bičiulei po operacijos krūtys pradėjo augti kaip gigantiški persikai, sutriko kraujo į jas patekimas. O štai kitai draugei krūtis "nuslydo" iki peties - t. y. vienas krūtis buvo normali, o štai kita - aukščiau, tiesiog ant raktikaulio. Pažįstu tik dvi merginas, kurios turi geras silikonines krūtis. Dauguma implantų krūtis padaro tokias sunkias ir tvirtas, kad į jas galima pabelsti kaip į duris."

Manekenė prisipažįsta, jog apskritai ji nėra nusiteikusi prieš implantus. "Suprantate, jei mano krūtinė nukars, kaip daugumai moterų po gimdymo, padarysiu sau naują biustą. Tačiau jei turite normalią gražią krūtinę, tai didinti ją vien dėl didumo neverta. Kad ir kaip ten būtų, man nepatinka didelės krūtys."

Drauge K. Mos pažymi, kad nepaisant to, jog figūra padarė ją stiliaus etalonu, jai niekada nepatiko savas liesumas. "Nebuvau anoreksikė, tokie jau mano kaulai, sudėjimas. Atvirkščiai - galvojau, jog nenoriu būti šakaliukas.

Po to, kai buvo publikuotos nuotraukos, kuriose Keitė uosto kokainą drauge su P. Doherčiu, dauguma manė, kad K. Mos karjerai galima dėti kryžių, tačiau ji sugebėjo reabilituotis

Tačiau prisipažinsiu, jog ilgą laiką visai nevalgiau. Ne specialiai, ne. Vargsti fotosesijose, o ten tik prastą maistą siūlo. Tuomet tiesiai į lėktuvą, kur maistas toks pasibjaurėtinas, kad net negali valgyti. Tuomet žygiuoji ant podiumo, pasirodymas po pasirodymo, tad maistą apskritai galima pamiršti. Prisimenu, kaip kartą stovėjau duše, o prieš mane kybojo veidrodis - buvau tokia sulysusi. Aš nekenčiau to!"

Tačiau savo penkiametės dukros Lili Greis mityba Keitė rūpinasi labai atidžiai. Jei vaikas atsisako valgyti, rūpestinga mamytė grasina jai neatiduoti savo ultramadingų drabužių. "Visus rūbus, kuriuos aš vilkėjau būdama 17-os ir jau niekada nebedėvėsiu, saugau dukteriai. Kartais tiesiog ją šantažuoju: jei nesuvalgysi savo pietų, neišaugsi ir negalėsi vilkėti mano drabužių. Ji jau dabar yra labai madinga keistenybė", - didžiuodamasi prisipažįsta supermodelis.

Ko gero, dukrytė pasuks mamos pėdomis - tiek rinkdamasi drabužius, tiek ir vyrus. "Lili sako, kad ištekės tris kartus, ji netgi tiksliai žino, kas bus tie trys vyrai", - juokiasi Keitė.

Žurnalo korespondentams topmodelis nepasikuklino atskleisti paslapčių apie savo santykius su aktoriumi Džoniu Depu - audringą romaną su "Karibų jūros piratų" žvaigžde, kuris nemažai prisidėjo prie firminio Keitės įvaizdžio sukūrimo, mados pasaulyje įvardijamo kaip "heroininis blizgesys".

Be to, K. Mos papasakojo apie įsimintiną susitikimą su legendiniu dainininku Frenku Sinatra. "Tai nutiko 1995 m., kai man buvo 21-eri. Tą vakarą Sinatra šventė savo 80-metį. Ta proga Holivude jis surengė didžiulį vakarėlį. Nepaisant amžiaus skirtumo, jo žydros akys vis dar žibėjo ir buvo kupinos ugnies. Aš sėdėjau ir rūkiau cigaretę, kai jis pastebėjo mane ir priėjo. Ir štai apsupti gyvos apsaugininkų sienos sėdime, o Frenkas klausia: "Kaip gyvenate, jaunoji ledi?" Aš sakau: "Su gimimo diena, Frenkai." Jis netikėtai palinksta prie manęs ir labai aistringai pabučiuoja į lūpas, tuomet duoda man cigaretę be filtro. Likau sėdėti netekusi amo. Jis buvo nepaprastas vyras", - cituoja modelio žodžius "Daily Mail".

Keitės romanų sąraše yra ir santykiai su muzikantu Babyshamble, kvaišalais piktnaudžiaujančiu Pitu Doherčiu. Po to, kai buvo publikuotos nuotraukos, kuriose Keitė uosto kokainą drauge su vaikinu, dauguma manė, kad K. Mos karjerai galima dėti kryžių. Kontraktus su ja nutraukė "H&M", "Сhanel", Roberto Cavalli, "Burberry".

Modelis prarado daugiau nei 5,5 mln. dolerių, jos nepakvietė į svarbiausią mados metų renginį - "London Fashion week". Vis dėlto podiumų žvaigždei pavyko reabilituotis ir susigrąžinti buvusį statusą - pačios stilingiausios pasaulyje moters.

Verta paminėti, kad neseniai Keitė išsiskyrė su savo paskutiniu vaikinu "Kills" gitaristu Džeimiu Hinsu ir dabar ramia sąžine gali sau leisti tiek atviras fotografijas, tiek ir atviras išpažintis.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder