Laimėtas aukso puodas gyvenimo nepakeis

Laimėtas aukso puodas gyvenimo nepakeis

Praėjusios savaitės didįjį loterijos „Teleloto“ prizą - 350 tūkst. litų - laimėjo smulkių verslininkų šeima iš Anykščių. Sutuoktinių pora sako, kad laimėta pinigų suma jų gyvenimo nepakeis. Laimėtojai ir toliau planuoja sunkiai dirbti, o pinigus leisti tik apgalvotiems pirkiniams.

Per pastarąsias dvi savaites „Teleloto“ aukso puodas laimimas jau antrąkart. Trečiąjį rugpjūčio savaitgalį apvalus milijonas iškeliavo į Kauną, o šįsyk didįjį prizą laimėjo šeima iš Anykščių. Prizo atsiimti sutuoktiniai atvyko praėjus trims dienoms po laimėjimo. Pasirodo, sėkmę šeimai atnešė vyro užsispyrimas: „Teleloto“ bilietus jis perka nuo pat žaidimo pradžios.

„Visada sakydavau, kad milijonas bus mano“, - juokėsi šeimos galva, trijų vaikų tėvas.

Tuo tarpu jo žmona prisipažino loterijomis netikinti, todėl vyrui nuolat priekaištaudavo dėl perkamų bilietų. „Jei būdavo koks didesnis laimėjimas, paslapčia nuo žmonos nusipirkdavau ir po 15-20 bilietų“, - atviravo anykštėnas.

Tiesa, šįkart sėkmė iš rankų vos neišslydo. Vyras pasakojo, kad apsipirkdamas prekybos centre loterijos bilietą įsigyti tiesiog pamiršo. Jau buvo beišeinąs pro parduotuvės duris, tačiau nuojauta pakuždėjo, kad reikia grįžti ir įsigyti loterijos bilietą.

Apie laimėjimą jis sužinojo visiškai atsitiktinai, svečiuodamasis pas draugus. Į jų namus kitą vakarą po žaidimo paskambino pažįstamas ir pranešė, kad aukso puodas šią savaitę laimėtas Anykščiuose.

„Draugai paklausė, gal aš pirkau bilietą toje parduotuvėje, o juokais atsakiau: „Pirkau - tas milijonas mano“. Kaip tik turėjau bilietą, internete patikrinom. Draugų veidai ištįso, kai pamatė, kad juokas virto realybe“, - prisimena laimėtojas.

Vyras bemaž pusę savo gyvenimo paskyrė nuosavam verslui - automobilių remonto dirbtuvėms. Prieš metus nuosavo verslo ėmėsi ir jo žmona. Ji pasakojo, kad tą padaryti paskatino per krizę prarastas darbas. Gyvulininkystės technologės išsilavinimą turinti moteris buvo atleista, o susirasti kitą darbo vietą nesisekė.

„Tai buvo tarsi spyris ką nors pačiai daryti. Tiesiog trūko kantrybė. Pusę metų ne tik Anykščiuose, bet ir 100 kilometrų spinduliu aplink ieškojau. O vėliau pasakiau sau, kad jei kažko noriu, turiu tai kurti pati“, - pasakojo ji ir pridūrė, kad pradžia buvo be galo sunki. Dėl biurokratinių formalumų kone kasdien teko minti savivaldybės slenkstį.

Sutuoktiniai tikina, kad viską, ką šiandien turi, sukūrė sunkiai dirbdami. O ir dabar, laimėję didelę pinigų sumą, neketina tinginiauti.

„Net tą dieną, kai sužinojau apie laimėjimą, nesinorėjo blaškytis: labai sunkiai atidirbau“, - prisimena moteris.

Pora neketina išlaidauti ir didelių pirkinių kol kas neplanuoja. Net ir tolimoms kelionėms esą dabar neturi laiko. „Jei pradėsi leisti, greitai išgaruos tie pinigai“, - sutaria laimėtojai.

Jie svarsto, kad dalį pinigų galėtų investuoti į verslą, dar kitą - į vaikų mokslus.

„Prabangių daiktų nereikia, vienintelis noras, neįgyvendinta svajonė - pakeliauti, gal kur į Meksiką“, - savo svajonėmis dalijosi žmona. Tuo tarpu jos vyras juokavo, kad jo svajonė - laimėti apvalų milijoną - įgyvendinta dar ne iki galo, todėl ir toliau ketina pirkti loterijos bilietus.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder