N. Bunkė prisipažino, kaip jos sužadėtinis reaguoja į tai, jog išsiskyręs D. Bunkus būna po vienu stogu

N. Bunkė prisipažino, kaip jos sužadėtinis reaguoja į tai, jog išsiskyręs D. Bunkus būna po vienu stogu

Jau kurį laiką pramogų pasaulyje netyla kalbos dėl verslininko Danieliaus Bunkaus (43 m.) bei jo buvusios sužadėtinės, dukters Nicole motinos Viktorijos Siegel (25 m.) skyrybų.

Neseniai šia tema pasisakė ir buvusi verslininko žmona, kartu su D.Bunkumi sūnų Kristupą auginanti žinoma dainininkė Natalija Bunkė.

Socialiniuose tinkluose moteris pasidalijo savo patirtimi, komentavo apie socialinių tinklų žvaigždžių gyvenimą. „Ar tikrai moteris parduodanti savo „tobulą“ šeimą dėl sekėjų skaičiaus yra pavyzdys visoms ir postūmis mums skirtis dėl meilužių? Gyvename tik kartą, tikrai!!! Visi darome klaidas, iš jų mokomės.

Tik neaiškinkime, kad tai yra siekiamybė. Nes tai – vaiko pezalai!“, – dar praėjusią savaitę mįslingai kalbėjo ji.

Dabar naujausią dainą „Lašas po lašo“ ir jos vaizdo klipą pristačiusi atlikėja nutarė dar atviriau papasakoti, kas dedasi jos ir D.Bunkaus gyvenime. Mat moters sekėjai pastebėjo, kad buvęs Natalijos sutuoktinis šiuo metu vis daugiau laiko praleidžia kartu su ja, jųdviejų sūnumi ir dabartiniu dainininkės sužadėtiniu Edgaru Eidėjumi.

„Mes dabar gyvename kartu su Edgaru, jis puikiai mato, kad tam žmogui kaip niekam kitam reikia pagalbos, pabūti, pakalbėti. Jis viską supranta. O pats Danielius sako, kad mano sužadėtinis yra auksinis žmogus.

Mes esame tėvai. Jis mano vaiko tėvas, kuriam tuo metu, kai skyrėsi su Viktorija, reikėjo palaikymo, draugiško peties, mes su juo visada gerai sutariame. Kodėl aš jį turėčiau dabar atstumti.

Labai jam linkiu, kad kuo greičiau viskas išsispręstų ir grįžtų į savo vėžes“, – 15 min.lt pasakojo Natalija Bunkė.Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder