Ornela Muti - seksualiausia močiutė pasaulyje

Ornela Muti - seksualiausia močiutė pasaulyje

Ornela Muti (Ornella Muti) - viena iš ryškiųjų pasaulio kino žvaigždžių. 57 metų aktorė atrodo puikiai, bet teigia niekada nesinaudojusi plastikos chirurgo paslaugomis, nors būtent garsus šios srities specialistas buvo jos gyvenimo draugas.

Frančeska Romana Riveli (Francesca Romana Rivelli) - toks tikrasis kino žvaigždės vardas - gimė 1955 m. kovo 9 d. Romoje. Jos tėvas gydytojas buvo kilęs iš Neapolio, mama turėjo rusiško ir estiško kraujo. Kai mergaitei sukako 10 metų, mirė tėvas. Frančeskai ir jos seseriai Klaudijai (Claudia) teko anksti pradėti suaugusiųjų gyvenimą. Bet tyli ir kukli Klaudija stropiai mokėsi, o guvi Frančeska jau nuo 14 metų pradėjo pozuotojos darbą menų koledže. Pamelavusi, kad jai jau 17-a, ji pozuodavo studentams apsinuoginusi, be to, fotografuodavosi žurnalams, kuriems reikėjo nuogo kūno. Kartą vienas iš tų žurnalų pateko į jos mamos rankas.

Ši, suprantama, dukrai skėlė antausį. Apie Frančeskos „darbinę veiklą“ greitai sužinojo ir mokytojai, bet atsakydama į priekaištus mergina pareiškė: „Taip, aš taip užsidirbu pinigų. Bet juk aš nevagiu!“ Žinodami, kad mirus tėvui Rivelių šeima beveik nebeturi iš ko gyventi, pedagogai nekreipė dėmesio į tokį piktinantį mokinės elgesį. Tuo tarpu Klaudija, nors ir buvo kukli, svajojo tapti aktore. Kartą ji perskaitė laikraštyje, kad garsus režisierius Damianas Damianis (Damiano Damiani) ieško pagrindinio vaidmens atlikėjos filmui „Gražiausia žmona“. Mergina įkalbėjo seserį drauge vykti į kino bandymus.

Tačiau D.Damianis iš karto atkreipė dėmesį ne į Klaudiją, o į mažiau besivaržančią Frančeską. Taip 15-metė debiutavo kino ekrane. Kadangi Italijoje jau buvo viena aktorė pavarde Riveli, D.Damianis pasiūlė jai pseudonimą - Ornela Muti.

Sėkmė atėjo iškart. Bulvariniai leidiniai susidomėjo jaunos aktorės asmeniniu gyvenimu. Jai buvo pripaišytas romanas su filmo partneriu Alesiu Oranu (Alessis Orano), bet Ornela tuo metu turėjo kitą mylimąjį, kurio vardo šiandien niekas neprisimena. 18 metų ji pastojo, o „laimingas tėvelis“ dingo kaip nupūstas vėjo. Kai Ornelos dukrai Naikei sukako metai, ji ištekėjo už Alesio Orano, kuris seniai buvo jai neabejingas.

Tikro populiarumo O.Muti sulaukė po Marijaus Moničelio (Mario Monicelli) filmo „Liaudiškas romanas“ (1975). Gimtojoje Italijoje ji buvo vadinama „donna bambina“ - moteris vaikas. Ekrane aktorė atrodė seksuali, bet kartu naivi ir patikli. Vėliau ji nusifilmavo Marko Fererio (Marco Ferreri) filme „Paskutinė moteris“ (1976), kuriame jos partneris buvo Žeraras Depardjė (Gerard Depardieu). Filmavimo aikštelėje užsimezgė O.Muti romanas su režisieriumi M.Fereriu, šis paskatino jos santuokos su Alesiu Oranu iširimą.

Didžiausią populiarumą O.Muti atnešė vaidmuo komedijoje „Užsispyrėlio sutramdymas“ (1980), kuriame jos partneris buvo pats Adrianas Čelentanas (Adriano Celentano). Ekstravagantiškas duetas, kuriame A.Čelentanas vaidino prisiekusį viengungį, o O.Muti - jo kaimynę, nusprendusią trūks plyš užkariauti jo širdį, sužavėjo viso pasaulio kino žiūrovus. Beje, viename interviu O.Muti prisipažino, kad tarp jų su A.Čelentanu buvo tikras romanas.

„Aktoriams tai įprasta - meilė filmavimo metu“, - sakė ji. 1988 m. O.Muti ištekėjo už Federiko Fakinečio (Federico Facchineti) ir susilaukė su juo dviejų vaikų. Porai išsiskyrus, praėjusio amžiaus paskutinio dešimtmečio pabaigoje Ornelos gyvenimo draugu tapo garsus Romos plastikos chirurgas Stefanas Pikolas (Stefano Piccolo). Jų santykiai truko 10 metų ir, kaip tvirtina pati O.Muti, per visus tuos metus ji nė karto nepasinaudojo jo kaip plastinės chirurgijos specialisto paslaugomis. Tuo tarpu aktorė atrodo daug jaunesnė, daugiausia 45-erių...

Ji tvirtina, kad jos jaunatviškumo paslaptis - sveika gyvensena ir budistinė filosofija. Beje, ne per seniausiai O.Muti pelnė „seksualiausios planetos močiutės“ titulą. Ji turi dvi dukras ir sūnų ir jau sulaukė anūkų. Išsiskyrusi su S.Pikolu, aktorė gyvena Paryžiuje. Ji daug keliauja po pasaulį, filmuojasi italų, prancūzų, vokiečių, ispanų ir amerikiečių filmuose. Iš viso jos sąskaitoje - 105 filmai. Be to, O.Muti yra ir verslininkė: jai priklauso vynuogynai Toskanoje, o 2008 m. ji pradėjo gaminti savo vardo juvelyrikos gaminius ir atidarė parduotuves įvairiuose pasaulio miestuose.

 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder