Pabaiga: teismas oficialiai išskyrė Astą Stašaitytę ir Giedrių Masalskį

Pabaiga: teismas oficialiai išskyrė Astą Stašaitytę ir Giedrių Masalskį

Prieš metus viešai paskelbę apie tai, kad ketina sukti skirtingais keliais, televizijos laidų vedėjai Asta Stašaitytė ir Giedrius Masalskis oficialiai išsiskyrė, praneša DELFI šaltiniai. Teismą pasiekusi jų skyrybų byla trečiadienį buvo nagrinėjama abiejų sutuoktinių bendru sutarimu. Po Vilniaus miesto apylinkės teisme įvykusio posėdžio, pora vienas kitam nebėra vyru ir žmona.

Dar kovo pabaigoje DELFI duodamas interviu Giedrius sakė, kad sprendimą skirtis jiedu su Asta priėmė ramiai ir viską apgalvoję.

Prieš 16 metų tiesioginiame radijo eteryje susituokusi pora apie savo sprendimą skirtis pranešė socialiniame tinkle „Facebook", išpublikuodami tokias pačias žinutes, kuriose paaiškino, jog santykių išsaugoti jiems vis dėlto nepavyko. Anot G. Masalskio, nebebuvo ką slėpti ir abiems tėvams norėjosi apsaugoti du sūnus nuo iš piršto laužtų gandų.

„Man nuėjus į naktinį klubą ir bendraujant su kokiomis nors merginomis pasigirsdavo gandų ir apkalbų. Tačiau kodėl nepakalbinti merginos? Jos ir pačios prieina ir kalbina. Žmonės pradėjo kalbėti, kad aš visur pasirodau vienas. Aš apskritai esu vienišius ir mėgstu vienas išvažiuoti net į keliones ar nueiti į naktinį klubą. Ne dėl to, kad norėčiau padaryti ką nors blogo, bet tiesiog nematau tame nieko negatyvaus. Mes nenorėjome gyventi kaip daugybė šeimų, kurios gyvena kartu, bet nebėra kartu. Žmonės tiesiog kenčia, nes neva yra vaikai, bendras turtas, galvoja, ką žmonės pasakys. Mūsų su Asta požiūriai sutapo. Išsiskirti yra mažesnė blogybė nei žaisti ir vaidinti prieš visus. Tašką tarp dviejų žmonių padėjau neseniai. Tik dabar. Buvo minčių, kad galbūt dar pavyks", - kalbėjo TV laidų vedėjas.

Svarbiausiu aspektu priimant sprendimą jiems buvo vaikai. Iki žinia pasiekė visuomenę, su berniukais buvo daug kalbamasi namuose.

„Gyventi tik dėl vaikų yra nesąmonė, nes jie protingi ir viską jaučia bei supranta. Pasirinkome iš pradžių sunkesnį, bet galiausiai geresnį sprendimą. Blogiausia yra sėdėti ir apsimesti, kad viskas yra gerai", - įsitikinęs G. Masalskis.

Šiandien skirtingais keliais pasukusi pora sutaria puikiai. Ir nors santykiai dar nėra šilti, verslininkas tiki, kad ateityje jie tikrai tokiais taps. Jie jau dabar sutarė, kad vaikai augs lankydami abu tėvus.

Žinoma pora susituokė Palangos bažnyčioje 2001-ųjų rugsėjį.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder