Parapsichologo pagalbos prašo ir teisininkai

Apie parapsichologus Lietuvoje vyrauja įvairi nuomonė. Vieni vadinami šarlatanais, kiti gerbiami ir jais pasitikima... Yra ir tokių, į kuriuos pagalbos kreipiasi ne tik eiliniai žmonės, bet kartais ir teisininkai. Kalbiname vieną iš jų, gyvenantį Kaune.

Kol prieangyje laukiau savo eilės užeiti, pirmiausia turėjau progos susipažinti su jaukiu šeimininko katinu. Paskui sužinojau ir jo vardą - Leopoldas.

Kai jį, dar mažiuką, parapsichologo draugai atvežė dovanų, manyta, kad tai katinas, o vėliau paaiškėjo - jog katė.

Tačiau vardas taip ir liko "vyriškas", mat gyvūnas spėjo prie jo priprasti.

Leopoldas taip pat turi nuopelnų. Kai vienos parapsichologo lankytojos vyras prieangyje laukė savo žmonos, katė trynėsi aplink jo kojas.

Praėjus kelioms dienoms, tas vyriškis sugrįžo atgal ir atnešė Leopoldui kačių ėdalo.

Pasiteiravus, kuo augintinis nusipelnė tokio dėmesio, vyriškis paaiškino, kad jam ant kojos piršto buvusi skausminga ir kraujuojanti karpa, o glaustydamasis Leopoldas, vyriškio įsitikinimu, ją išgydė.

Katės galioms šeimininkas per daug reikšmės neteikia.

Kad šie gyvūnai teigiamai veikia žmones - pripažintas faktas.

Kita vertus, parapsichologas pažymėjo: Leopoldas - visai neblogas diagnostikas.

Kai ateina lankytojai ir laukia eilutėje, katė gali įsitaisyti ant lankytojų kojų, kelių, rankų.

Pasak parapsichologo, ji renkasi tokias žmonių kūno vietas, kurios gali būti tūnoti liga.

- Dirbau statybose, gyvenau, kaip visi. Iki pranašiško sapno, kuriame tiksliai buvo pranešta, kad ruoščiausi ypatingam įvykiui.

Stebuklas įvyko 1991 m. naujametę naktį. Naujuosius metus su žmona sutikome pas draugus. Tuoj po vidurnakčio susiruošėme namo laukti nurodytos valandos minučių tikslumu. Kas ir kaip vyks, nežinojau. Tačiau artėjant tam laikui, apėmė nerimas.

Jis privertė mane ir žmoną išeiti laukan. Gatvėje tvyrojo rūkas.

Aš negeriu ir negėriau alkoholinių gėrimų. Ir tą naktį buvau blaivus. Dar vieną dalyką turiu pasakyti - iki tol netikėjau nei Dievu, nei velniais.

Bet kai tą naktį ūkuose išryškėjo kažkos dieviškas siluetas, mano mąstymas apsivertė "aukštyn kojomis". Aš jį mačiau ryškiai ir iš arti.

Visa tai tęsėsi kelias minutes. Žmona to nematė.

O kitą dieną turėjau eiti į darbą. Maniau, kad išprotėjau, nes savo bendradarbius mačiau kiaurai, kiaurai regėjau ir per sienas.

Tas reiškinys tęsėsi porą savaičių, jis mane labai slėgė.

Ypač vakarais, kai jau atgulus regėta atsikartodavo. Pradėjau maldauti, kad tos galios regėti kiaurai liautųsi. Ir "įsijungtų" tuomet, kai to reikės.

Taip ir įvyko. Ieškojau žmonių, kuriems galėčiau pasakyti, ką galiu, ir klausti patarimo, kur galėčiau pritaikyti atsivėrusius sugebėjimus.

Buvau suvestas su žinomu parapsichologu, kuris buvo atvykęs į Lietuvą gydyti žmonių. Jis išbandė mane ir pasakė, kad tinkąs jam padėti.

Dvejus metus aš su juo dirbau kaip diagnostikas. Aš diagnozuodavau, jis šalino negalias.

O pats jaučiau, kad man trūksta anatomijos, fiziologijos žinių. Pirmiausiai važiavau mokytis į Kijevą.

Tačiau ten ekstrasensai dirbo kitaip. Mano buvo kitoks matymas. Užuot pats mokęsis, demonstravau, kaip aš matau. Kijevo praktika pravertė tuo, kad čia yra labai stiprus liaudies medicinos centras. Jo diplomas pripažįstamas ir užsienyje. Mokiausi Taline, Maskvoje.

Pati pirmoji, kuriai padėjau, buvo mano žmona. Jai po tos naujametės nakties, kuri visiškai pakeitė mane, labai skaudėjo galvą.

Aš tą skausmą pašalinau. O šiaip nenorėčiau minėti, kam, dėl ko esu padėjęs. Tai konfidencialu. Viešinti žmonių nelaimes ir aiškinti, koks esu galingas, neturiu teisės.

Ekstrasensai kviečiasi talkininkauti. Kartais pagalbos reikia teisininkams. Žmonėms labai svarbi sveikata. Pradžioje labai daug dirbau šioje srityje. Dabar dažniausiai padedu susigrąžinti pusiausvyrą arba įveikti dvasines, šeimynines krizes.

Labai daug žmonių ateina klausti, kaip jiems elgtis, kai žmogus gimsta, tuokiasi, miršta.

Deja, žinome labai nedaug. Ir apie tai niekas nekalba ir nerašo.

Kūdikiui gimus, labai svarbus vardo jam rinkimo procesas. Nuo vardo priklauso, kaip susiklostys žmogaus likimas. Vardas yra žmogaus kodas?

Vardų parinkimo ritualas yra didelis ir sudėtingas. Apie vardus reikia daug ką žinoti, o tik tada jį suteikti. Vardas gali būti ir blogį lemiantis, ir žmogaus biolauko apvalkalas.

Nuo ko priklauso santuokos sėkmė?

Santuokos sėkmė priklauso ne tik nuo dviejų žmonių ypatybių, bet ir nuo astrologinių reiškinių.

Rinktis vedybų dieną reikia labai apdairiai. Jeigu jos vyksta per saulės ar mėnulio užtemimus, skyrybos ateityje neišvengiamos.

Per vestuvių ceremoniją jaunoji jokiu būdu neturi avėti basutėmis, tik bateliais. Bet apie visa tai būtų ilga kalba.

Tai pat ir mirus artimiesiems, žmonės pridaro daug klaidų. Jų pasekmės - namuose atsiranda bildukai, poltergeistai, ištinka nelaimių, kurių būtų išvengta, jei būtų laikomasi subtiliojo pasaulio taisyklių.

Visos neigiamos informacijos aš nepriimu į save. Kai šalinu nuo žmogaus įvairius neigiamus faktorius, man reikia daugiau apsaugos ir sugebėjimų. Bet aš žinau, ką darau, todėl nejaučiu baimės.

Gaisrininkas dirba su šalmu ir skafandru. Aš turiu energetinę apsaugą. Blokuojuosi nuo biolaukų, neigiamos informacijos.

Kai dirbu su žmogumi, būtinai užsidegu žvakę. Ji sudegina visą neigiamą informaciją. Tai pats paprasčiausias būdas. Yra kitų, kuriais galiu "apsivilkti skafandrą".

Energija turi būti šviesi. Turiu išlaikyti formą, kad padėčiau žmonėms. Kadangi buvau sportininkas lengvaatletis, gėrimas ir rūkymas savaime atkritę. Vegetaras nesu, bet mėsos valgau mažai. Tai vištiena. Valgau ir žuvies. Labai retai, bet neatsisakau šašlyko. Toks sunkus maistas apvalo mano organizmą.

Taip, aš tikintis nuo tos stebuklo nakties. Su Dievo pagalba padedu žmonėms.

Ne, į akis keikęs manęs nėra niekas. Bet man negirdint ir nematant - gal? Jūs turbūt suprantate, kad mano pagalbos prašosi ir sveikatą praradę žmonės.

Psichikos ligoniai taip pat. Tikrai ne visiems aš galiu padėti. Tai pasakau iš karto. Gal tuo kai kuriuos žmones ir papiktinu, ir nuviliu.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder