Rasa Vilkienė vėl žengia koja kojon su Jennifer Lopez ir kartoja – amžius ne kliūtis

Rasa Vilkienė vėl žengia koja kojon su Jennifer Lopez ir kartoja – amžius ne kliūtis

Prieš kelias dienas viešumoje pasirodžiusi ir internautus pribloškusi penkiasdešimtmetį perkopusios atlikėjos Jenifer Lopez nuotrauka ir vėl įkvėpė ir lietuvių įžymybių sporto trenerę Rasą Vilkienę. Socialiniuose tinkluose moteris pasidalijo kaip du vandens lašai panašia nuotrauka teigdama, kad kiekvienas žmogus gali turėti tokią figūrą ir išvaizdą, nepriklausomai nuo to, kiek jam metų.

„Aš žinau, kad sakoma, jog siela neturi nieko bendra su tuo, kas valgoma ar geriama, nes siela pati nei valgo, nei geria. Svarbiausia ne tai, kas iš išorės patenka į vidų, bet tai, kas iš vidaus išeina į išorę. Tai tiesa, nes koks tavo vidus, toks tavo kūnas...

Tačiau užuot tyrinėjusi šį argumentą, su malonumu pristatau savo tvirtą įsitikinimą: trokštančiam ir ieškančiam, siekiančiam gyventi Dievo baimėje ir norinčiam jį vieną dieną pamatyti, maisto ribojimas tiek jo kiekio, tiek kilmės atžvilgiu yra tiek pat svarbus kaip ir mąstymo bei kalbėjimo apribojimas.

Tai sveikata yra gera, jeigu ją palaiko reguliarus fizinio kūno mechaninis darbas. Normalus fizinio kūno darbas priklauso nuo oro, maitinimosi, pusiausvyros tarp aktyvumo bei poilsio ir proto būklės.

Tai nesvarbu ar tu esi žinoma pasaulio žvaigždė ar paprasta moteris, siekis yra vienodas gyventi balanse tarp sielos ir kūno. Sakysite susireikšmina, ne, tai atsakingas ir disciplinuotas, siekis patvirtinti, kad žmogus gali pažaboti savo išvaizdą, nepriklausomai kiek yra tau metų.

Iš to seka tingumas – tai kūno kvailumas, o kvailumas – tai proto tingumas“, – socialiniame tinkle rašė Rasa Vilkienė.

15min neseniai rašė, kad 51-erių atlikėja Jennifer Lopez instagrame savo sekėjams parodė pristatyto singlo „In The Morning“ viršelį. Nors nuotrauka skirta pareklamuoti jos naują dainą, dauguma dėmesį sutelkti galėjo tik į vieną dalyką – ištreniruotą žinomos moters kūną.

Komentarų skiltį užtvindė komentarai, Jennifer Lopez vadinantys „deive“ ir „karaliene“. „Ar užaugusi galėčiau būti ja?“ – apie pavydėtinos išvaizdos atlikėją rašė viena internautė.

Nuotrauka pribloškė ir žvaigždžių trenerę Tracy Anderson, rašo Eonline.com, su Jennifer Lopez dirbusią jai filmuojantis juostoje „Aferistės“.

Ši fotografija – dar vienas įrodymas, kodėl dainininkė buvo verta prieš porą savaičių įteikto „People’s Choice“ žmonių ikonos apdovanojimo. Tiesa, tai jau ne pirmas kartas, kai Rasą Vilkienę įkvepia Jennifer Lopez nuotraukos.

Prieš dvejus metus žvaigždei pasidalijus jos figūrą išryškinančia fotografija, R.Vilkienė į ją sureagavo ir teigė, kad norint turėti dailią figūrą amžius neturi reikšmės, trokštami rezultatai pasiekiami juodu darbu.

„Suprantu, kad Jennifer turi komandą, kuri ja rūpinasi, bet mes kiekvienas turime tiek, kiek nusipelnome. Jei kūnas pateikiamas estetiškai, o šiuo Jennifer Lopez atveju – taip ir yra, tai jis tampa kone meno paveikslu, galima tik žavėtis. Su mielu noru ją palaikysiu, jei ji nuspręs pozuoti apsinuoginusi ir 59-erių – kiekviena moteris norėtų būti jos vietoje“, – 15min kalbėjo R.Vilkienė.

Trenerė tuomet buvo įsitikinusi, kad tokia jos drąsa turėtų įkvėpti ir kitas moteris. Ir net jei ne visos gali pasigirti liekna figūra, svarbiausia – rūpinimasis savimi, prižiūrėti kūną. Motyvuodama ir kitas moteris, R.Vilkienė pasidalino išskirtine, vos prieš keletą dienų JAV daryta fotosesija, kurioje ji pozavo su bikiniu.

Gaila, kad Lietuvoje tokias nuotraukas daugelis priima ne kaip. Nes esą turiu tris vaikus, o vaikai patiria stresą... Tačiau mano vaikai džiaugiasi mane pamatę nuotraukose, mano keturmetė dukra net pamačiusi moterį su sportine apranga sako – mama, čia tu. Man liūdna, kad esame tokie kompleksuoti ir negalime pasidžiaugti kitu, visada esame pikti. Lietuvoje 45-erių moteris – jau nurašyta, nors užsienyje – tai gražiausi jos metai“, – kalbėjo ji.

Asmeninio albumo ir „InStyle“ nuotr./Rasa Vilkienė ir Jennifer Lopez „Mano kūnas – mano vizitinė kortelė. 

Sporto trenerės Rasos Vilkienės fotosesija JAV

Sidebar placeholder