Skandalingas Bijonsės ir Jay-Z gyvenimas
Skandalingas Bijonsės ir Jay-Z gyvenimas

Dainininkė Bijonsė (Beyoncé) ir jos vyras reperis Jay-Z praėjus kelioms valandoms po to, kai Solanž Nouls (Solange Knowles) paviešino šokiruojantį vaizdo įrašą, kuriame ji puola savo svainį, pasirodė viešumoje kartu.

Visą pasaulį sudomino, kas nutiko po Kostiumų instituto pokylio, dar vadinamo „Met Gala“, po kurio įvyko S.Nouls ir Jay-Z konfliktas. Žymioji pora Bijonsė ir Jay-Z buvo pastebėti tarp žiūrovų stebintys savo mylimos krepšinio komandos Bruklino „Nets“ dvikovą su Majamio „Heat“ komanda pirmadienio vakarą Niujorke.

Vyras ir žmona viešai parodė, kad nesijaudina dėl filmuotos medžiagos, kurią gavo spauda. Medžiagoje matyti, kaip Bijonsės sesuo S.Nouls puola Jay-Z lifte, kuris iš pažiūros niekaip neišprovokavo tokio svainės elgesio.

Pora atrodė laiminga: jie kartu juokėsi ir šypsojosi žmonėms. Kaip visada Bijonsė atrodė labai stilingai, pasirinkusi džinsinį sportinį kostiumą ir laisvalaikio aulinukus, o Jay-Z vilkėjo paprastais baltais marškinėliais, džinsus, o kaklą pasipuošė aukso grandine.

Lifto apsaugos kamerų filmuotoje medžiagoje buvo matyti, kaip gegužės 6 d. S.Nouls trenkė ir spyrė reperiui Jay-Z, o Bijonsė tai stebėjo.

Po šio įvykio seserys išvyko vienu automobiliu, o reperis liko laukti kitos transporto priemonės.

Kol kas nei žinomi atlikėjai, nei S.Nouls nepateikė visuomenei jokio paaiškinimo.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder