Tūkstantis Kate Moss gyvenimų

Tūkstantis Kate Moss gyvenimų

"Pastaraisiais metais jūsų vardas siejamas su daugeliu vyrų. Nejaugi nei vienas jų nebuvo vertas rimtesnio dėmesio?" - toks buvo madingo anglų žurnalo "Dazed and Confused" vyriausiojo redaktoriaus Džefersono Heko, atvažiavusio imti iš Keitės interviu, pirmasis klausimas.

Keitė jam atsakė: "Tiesiog nesutikau to, su kuriuo norėčiau būti ilgiau. Manau, kad vis dar neišgyvenau savo meilės Džonui Depui".

Viršelyje ji pasirodė tik su kojinėmis ir kojaraiščiais, tuo priblokšdama ne tik skaitytojus, bet ir savąjį "glamūrinį" intervuotoją.

Džefersonas gimė Urugvajuje, nuo devynerių gyveno Anglijoje, o iki to su tėvais keliavo po visą pasaulį. Hekas svajojo apie ką nors ypatinga. Juokaujama, kad tuo "ypatingu" jam tapo romanas su Keite.

Iki pažinties su ja jis buvo laikomas aukštuomenės liūtu ir nepriekaištingai išsilavinusiu džentelmenu, nors ir mėgstančiu merginti manekenes. Jo atkaklumas Keitės atvžvilgiu buvo vainikuotas sėkme. Ji greta Džefersono pajuto iki šiol nepažįstamą saugumo ir komfortiškumo jausmą. Tikriausiai tą patį pajunta po operacijos atsibudę žmonės, kol nebūna visiškai atsibudę po narkozės.

Heku iš tikrųjų buvo galima pasikliauti - jis rūpinosi ja, nuspėdavo menkiausius norus. Nepyko, kai spaudoje buvo vadinamas "misteriu Mos", ir visaip stengėsi Keitei įskiepyti susidomėjimą šeimyninėmis vertybėmis.

2001 metais Keitė gydėsi, kad pastotų. Naujieną, kad ji laukiasi vaikelio, paskelbė Heko tėvas Duglas. Žinoma, pridurdamas, kad jie žino, kad Keitė yra nepaprasta mergaitė ir kad ji turėjo nemažai problemų, bet jų padorus ir idealus sūnus įveiks visus nesklandumus, ir ji bus laiminga.

Keitė pagimdė dukrytę Lilę Greis, bet ištekėti už Heko neskubėjo. Sužieduotuvių žiedą nešiojo retai - kai būdavo geros nuotaikos. Nors draugės ir giminės vienu balsu tvirtino, kad Džefersonas - tai geriausia, kas galėjo būti Keitės gyvenime, idilija truko dvejus metus.

Vaikas ne tik nepakeitė figūros, bet ir neturėjo įtakos jos gyvenimo būdui. Net gimdymas Keitei pasirodė panašus į nuotykį - vakarėlį su šampanu ir žvakėmis, tik prabangioje ligoninės palatoje. Tiesa, svečių buvo nedaug - Hekas ir geriausia draugė Sedė Frost.

Kurį laiką juodu su Heku nesipyko, nes buvo laimingi dėl Lili. Tiesą sakant, po truputį "narkozė" sklaidėsi - Keitei grįžo įprastos emocijos. Džefersonas suprato, kad jam nepavyks įtikinti įnoringąją mylimąją tapti jo žmona. Visuomenėje Heko padėtis darėsi vis juokingesnė.

O Keitė nutrūko nuo grandinės - vėl cigarečių dūmų uždangos, degtinė su šampanu ir senų draugų apsuptis. Jos ir Heko santykiai atšalo. šalia jo jai trūko gyvenimo "ant ribos" pojūčio, jaudulio - to, ką duodavo Depas. Teigiamas, išsilavinęs ir ambicingas Džefersonas ją erzino. Keitė tyčia flirtavo su rokeriais, muzikantais ir aktoriais. 2004 m. kovą Hekas išėjo iš jos namų.

Kuproto Depas nepataisys

Maždaug tuo pat metu į Keitės advokatus kreipėsi senovinio kotedžo "Walnut Tree Cottage" viename vaizdingiausių anglų grafysčių šeimininkai. Keitė šį namą nuomojosi už 500 tūkstančių funtų sterlingų per metus. Ledi Viathed ir jos vyras baronetas Roulandas išvardijo nuostolius, laikinosios šeimininkės padarytus jų nuostabiam namui.

"Ji pavertė jį tvartu!" - piktinosi aristokratai ir reikalavo kompensacijos. Jie papasakojo ir apie dvi dienas trukusius mažosios Lili Greis krikštynų pasilinksminimus ant nepriekaištingų pievelių aplink namą. Tvarkingų parapijiečių nuostabai, į bažnyčią svečiai atvažiavo užsidėję akinius nuo saulės ir apgirtę. Po to šventė, žaliąją veją pavertusi šiukšlynu, tęsėsi. Namo šeimininkas negalėjo nuslėpti nusivylimo: "Kai 2001 metais nekilnojamojo turto agentas mus supažindino su mis Mos, ji mums pasirodė paprasta, miela mergaitė. O ir jos buvęs draugužis, misteris Hekas, atrodė kaip tikras džentelmenas. Tikrai ne kaip dabartinis gerbėjas, misteris Pitas, - kažkoks siaubas! Jei būčiau iš anksto žinojęs, kas mūsų laukia, būčiau pasikabinęs lentelę: "Atsargiai - čia gyvena Keitė Mos!".

Tačiau podiumo žvaigždė nerodė didelio apgailestavimo ir neskubėjo kompensuoti padarytos žalos. Nepaisydama grafystės bendruomenės pasipiktinimo, Keitė netoliese nusipirko nusižiūrėtą namą, ir dairėsi dar vieno Dubline, kur žadėjo gyventi su Pitu Doerčiu.

"Aš myliu Keitę ir žinau, kad ji nemeluoja sakydama, kad myli mane", - visiems pasakojo Pitas.

"Užmiršk narkotikus, ir aš - tavo", - Pitui kaip užkeikimą kartojo Keitė. Ne taip seniai net pasirodė pranešimai apie neišvengiamą santuoką, tačiau gyvenimas susiklostė kitaip.

Viską pakeitė vienas lemtingas vasaros vakaras - Keitė pietavo Pito ir savo buvusio mylimojo Džonio Depo draugijoje. Kalbama, kad "nusipelnęs Karibų jūros piratas" taip buvo susirūpinęs Keitės romanu su Pitu, kad nusprendė asmeniškai su juo pasikalbėti. Jis sakė gerai suprantantis Pitą, nes ir pats kadais buvo patrakėlis bei skandalistas - gėrė, mėgavosi narkotikais, bet atsiradus vaikams, visiškai pakeitė savo gyvenimo būdą. To primygtinai linkįs ir Pitui.

Tačiau muzikantas nepaklausė Holivudo žvaigždės tėviško patarimo ir jau kitą dieną, įsivėlęs į žiaurias muštynes su grupe paauglių, atsidūrė skandalo centre.

Tai netikėtumas! Anksčiau tokios nuolaidžios Keitės kantrybė staiga trūko. Pamiršusi visus gerus savo ketinimus išgelbėti paklydusią sielą, sužadėtinio paprašė susirinkti savo daiktus ir daugiau nepasirodyti jos namuose. Paskui, pasiėmusi dukrelę, išskrido į Niujorką. Draugams pasakė: "Aš daugiau nebeįstengiu kęsti Pito išsišokimų. Manoji širdis vėl sudaužyta, aš nusivylusi".

Keitę su draugais, dukrele ir jos aukle matė prabangiose Niujorko parduotuvėse. Ji juokėsi ir visiškai neatrodė nuliūdusi. Galbūt trumputis senos ir vienintelės meilės Džonio Depo dėmesys įkvėpė ją naujiems nuotykiams?

Raktažodžiai
Sidebar placeholder