V. Siegel sužadėtuvių žiedas atsidūrė dėmesio centre: toks pat kaip N. Bunkės?
V. Siegel sužadėtuvių žiedas atsidūrė dėmesio centre: toks pat kaip N. Bunkės?

26-asis gimtadienis žinomai šalies nuomonės formuotojai Viktorijai Siegel atmintyje išliks dar ilgai.

Tądien moteris pranešė džiugią žinią – pasipiršo jos mylimasis Laurynas Suodaitis.

Tūkstančiai gerbėjų kaip mat ėmė sveikinti įsimylėjėlius. Vėliau internetinėje platformoje užvirė spėlionės, kiek L.Suodaitis galėjo pakloti už šį žiedą.

Taip pat buvo kalbama jog V.Siegel sužadėtuvių žiedas yra toks pat, koks ir dainininkės N.Bunkės.

Internete ėmė plisti ir susirašinėjimas su dainininke, kuriuose ji parodė savo žiedą ir V.Siegel su L.Suodaičiu palinkėjo laimės ir ilgų gyvenimo metų.

„Bus tų žiedų“, – be rūpesčio pridūrė N.Bunkė.

V.Siegel nuotraukose akyliausieji pastebėjo italų prekinio „Giorgio Visconti“ žiedo dėžutę ir ėmė ieškoti panašių žiedų. Jų kaina svyravo nuo nuo 1 649 iki 3 816 eurų.

Jei šis žiedas iš tiesų yra toks pat kaip N.Bunkės su 0,75 karato deimantu, jis kainuoja 2 510 eurų.

V.Siegel ir L.Suodaitis susižadėjo lapkričio 17 dieną.

„Būsima IENĖ. Jaučiuosi beprotiškai laiminga ir aš pasakiau TAIP!!!!“ – tą vakarą instagrame rašė Viktorija, paviešinusi šventės akimirką.

Dar vakare pasipuošusi Viktorija savo sekėjams pasidžiaugė, kad nors dėl koronaviruso ji gimtadienio nešvenčia, tačiau mylimas vyras jai liepė susiruošti ir laukti staigmenos.

Tądien per LNK laidą „Bus visko“, kuri nufilmuota anksčiau, V.Siegel džiaugėsi, kad pagaliau savo gyvenime atrado pilnatvę.

Be to, V.Siegel žodžiai išsipildė – laidoje teigė tikinti, kad su Laurynu ji sukurs šeimą.

„Faktas, kad kalbame apie ateitį, mums jau norisi vestuvių ir vaikų, tačiau iš ankstesnių santykių pasimokiau, kad vyro geriau nespausti.

Jis supranta, kad kiekvienos moters svajonė yra užsidėti tą baltą suknelę ir būti žmona, o ne sugyventine ar, kaip sakant, gyvenimo pakeleive.

Žinau, kad kai Laurynas jaus, kad jau atėjo tas momentas, sugebės ne tik pasipiršti, bet ir nuvesti prie altoriaus“, – pasakojo Viktorija.

Moteris sakė, kad dieną, kai nusprendė pasakyti Danieliui apie skyrybas, Lauryno apskritai nebuvo Lietuvoje.

Ji viena susikrovė savo ir dukrelės daiktus, per penkias dienas išsinuomojo kotedžą ir persikraustė.

Laurynas iš komandiruotės grįžo tiesiai į naujus namus.

„Laurynas grįžo į namus, kuriuos prieš tai matė tik nuotraukose. Ir, tiesą pasakius, jam visai nepatiko tai, kaip juos įrengiau. Jam patinka modernus minimalizmas, o aš mėgstu Provansą. Galit įsivaizduoti: auksiniai veidrodžiai, užuolaidos, kvarbatkės visur, auksas, auksas, auksas...

Bet nieko, kaip protingas vyras pasakytų, geriau su moterim nesiginčyti šiais klausimais, jeigu nori ramiai gyventi“, – apie pirmuosius nesutapimus laidoje pasakojo Viktorija.

Primename, kad su D.Bunkumi V.Siegel augina dukrą Nicolę. 2017-ųjų vasarį ir jis buvo pasipiršęs Viktorijai, tačiau vestuvės taip ir neįvyko.

Sidebar placeholder